Zen Pırlanta

Yakut Kolyeler

Cesaret ve Zaferin Taşı YAKUT

Cesaretin ve zaferin taşı olarak bilinen yakut, asırlardır kraliyet ailelerinin, sultanların ve asillerin vazgeçilmez mücevher taşlarından biri oldu. Elmas, Zümrüt ve Safirle birlikte en değerli süs taşı olarak kabul edilir. Kırmızı renginin tüm canlılığıyla parçası olduğu mücevhere ve onu takan kişiye müthiş bir enerji katan yakut, aynı zamanda aşkın ve tutkunun taşı. Yakutun enerjisi Zen Diamond’ın farklı modellerinde pırlantanın cezbedici ışıltısıyla buluşuyor ve göz alıcı bir zarafet ortaya çıkıyor.

Yakutun zarafeti pırlantanın asaletiyle buluştu. Yakut taşının mücadeleci ruhu yüzyıllardan beri kadınların boyunlarında parlayıp onların savaşçı ruhunu nahif bir forma dönüştürüyor. Yakut pırlanta kolyeyse bu ışıltılı dokunuşa olabildiğince şık hale getiriyor. Pırlantanın cesurca sarmaladığı yakut taşıyla kendinizi biraz şımartırken yakutun yatıştırıcı etkisine usulca kendinizi bırakın.

Hayallerinizdeki zarifliğe yakut pırlanta kolyenin sizi ulaştırmasına izin verin. Yakut, sizi hayatın dayanılmaz negatif etkilerinden arındırırken; pırlantanın cildinize dokunuşuyla da onu olumlamaya başlayın. Mor yakut kolye boynunuza dolanıp sizi içten daha pozitif ve cesur bir insana dönüştürürken dıştan da keskin ve ışıltılı bir kadın olmanın keyfini çıkarın. Kan taşı olarak da anılan yakutun arındırıcı gücüyle buluşan teniniz hiç olmadığı kadar taze ve ferah hissederken pırlantanın eşsiz koruyucu gücüyle kendinizi biraz daha şımartın. Yüzyıllardır kadınları tüm negatif etkilerden arındırırken aynı zamanda zarifçe ışıldayan yakut taşının Zen Diamond ayrıcalığı ve profesyonelliğiyle sizi ve çevrenizdekileri de etkilemesi için ona bir şans verin.

Mazisi 1800’lü yıllara dek uzanan Zen Diamond, bu mucizevi iki taşı titiz bir çalışma ve özgün tasarımlarla bir araya getiriyor. Üzerinizde taşıdığınız bu doğal taşların enerjinizde nasıl bir değişim yaratacağına kendi gözlerinizle tanıklık edin. Bırakın kan taşı ve pırlantanın efsanevi birleşmesi olan yakut kolyelerle hem içeriden sizi onarsın hem de göz alıcı şıklığınızla atmosferde yarattığınız farklılığın tadını çıkarın.

 
Devamını Oku
Crealive