Baget Küpeler

Mücevher kutunuzun vazgeçilmezi olmaya aday baget pırlanta küpeler ile tanışmak ister misinizü
En çok tercih edilen modellerden olan baget, Zen Pırlanta’ nın özel tasarımları ile bu kez küpelere eşlik ediyor ve parıltılı bir takı tasarımı ortaya çıkıyor...
Filtreler
Sırala

Bagete Evet!

Mücevher kutunuzun vazgeçilmezi olmaya aday baget pırlanta küpeler ile tanışmak ister misiniz? En çok tercih edilen modellerden olan baget, Zen Pırlanta’nın özel tasarımları ile bu kez küpelere eşlik ediyor ve parıltılı bir takı tasarımı ortaya çıkıyor. Keskin köşeli hatların merkezde yer aldığı, çevresinin farklı hatlarla bezendiği baget küpe modelleri, ihtişam ve aristokrat duruştan hoşlanan kadınlar için ideal. Her modelin yarattığı etki farklı olsa da merkezdeki “ihtişam” aynı kalıyor. Bagetin klasik çizgileri Zen Pırlanta’nın çığır açıcı tasarımları ile modern bir görünüme kavuşuyor. Bu sayede hem klasiksever kadınları hem de modern takıları seven kadınları memnun ediyor.

Zarif ve sade elbisenizde baget taşlı küpe kullanarak onu hareketlendirip göz kamaştırıcı bir hale getirebilirsiniz. Şık elbisenizle kullandığınızda ise baştan ayağa ihtişamı yaşamış olursunuz. Böylece her an ve her atmosferde bagetin göz kamaştıran gücünü kullanmış olabilirsiniz.

Baget küpe altın ile buluşunca ortaya çıkan eşsiz görünüm karşısında şaşıracak ve güçlü etkiyi çehrenizde deneyimlemek isteyeceksiniz. Siz de küpelerde gösterişi seviyorsanız, kıyafetlerinizdeki şıklığın tamamlayıcısı olarak şık küpelerden hoşlanıyorsanız Zen’den size gelen tasarım öncülerini incelemelisiniz. Kendinizi ödüllendirebilir ya da yakın arkadaşlarınızın güzelliğine ışıltı ekleyebilirsiniz.

Eğer hayatınızdaki baş döndürücü kadına bir hediye almak istiyor ve kararsız kaldıysanız tercihiniz pırlanta baget küpelerden yana olmalı. Çünkü bu hediye ile onun baş döndürücü havası tamamlanacaktır. Birbirinden ışıltılı baget küpe modellerini ve fiyatlarını Zen Pırlanta’dan öğrenebilir, bagete siz de “Evet!” diyebilirsiniz!