Baget Küpeler

Mücevher kutunuzun vazgeçilmezi olmaya aday baget pırlanta küpeler ile tanışmak ister misinizü
En çok tercih edilen modellerden olan baget, Zen Pırlanta’ nın özel tasarımları ile bu kez küpelere eşlik ediyor ve parıltılı bir takı tasarımı ortaya çıkıyor...
Filtreler
Sırala

Zen Pırlanta Baget Küpe

Mücevher kutunuzun vazgeçilmezi olmaya aday baget pırlanta küpeler ile tanışmak ister misiniz? En çok tercih edilen modellerden olan baget, Zen Pırlanta’nın özel tasarımları ile bu kez küpelere eşlik ediyor ve parıltılı bir takı tasarımı ortaya çıkıyor. Keskin köşeli hatların merkezde yer aldığı, çevresinin farklı hatlarla bezendiği baget küpe modelleri, ihtişam ve aristokrat duruştan hoşlanan kadınlar için ideal. Her modelin yarattığı etki farklı olsa da merkezdeki “ihtişam” aynı kalıyor. Bagetin klasik çizgileri Zen Pırlanta’nın çığır açıcı tasarımları ile modern bir görünüme kavuşuyor. Bu sayede hem klasiksever kadınları hem de modern takıları seven kadınları memnun ediyor.

Zarif ve sade elbisenizde baget taşlı küpe kullanarak onu hareketlendirip göz kamaştırıcı bir hale getirebilirsiniz. Şık elbisenizle kullandığınızda ise baştan ayağa ihtişamı yaşamış olursunuz. Böylece her an ve her atmosferde bagetin göz kamaştıran gücünü kullanmış olabilirsiniz.

Baget küpe altın ile buluşunca ortaya çıkan eşsiz görünüm karşısında şaşıracak ve güçlü etkiyi çehrenizde deneyimlemek isteyeceksiniz. Siz de küpelerde gösterişi seviyorsanız, kıyafetlerinizdeki şıklığın tamamlayıcısı olarak şık küpelerden hoşlanıyorsanız Zen’den size gelen tasarım öncülerini incelemelisiniz. Kendinizi ödüllendirebilir ya da yakın arkadaşlarınızın güzelliğine ışıltı ekleyebilirsiniz.

Eğer hayatınızdaki baş döndürücü kadına bir hediye almak istiyor ve kararsız kaldıysanız tercihiniz pırlanta baget küpelerden yana olmalı. Çünkü bu hediye ile onun baş döndürücü havası tamamlanacaktır. Birbirinden ışıltılı baget küpe modellerini ve fiyatlarını Zen Pırlanta’dan öğrenebilir, bagete siz de “Evet!” diyebilirsiniz!

Pırlanta Baget Küpe

Baget pırlanta küpe, pırlantanın son derece benzersiz bir kesimi olan baget ile tasarlanan yenilikçi küpe modelleridir. Estetik ve zarif detayları ile benzersiz bir görünüm elde eden pırlanta baget küpe modelleri, farklı zevklere hitap edebilecek detaylarla bezelidir. Baget kesim pırlanta küpe koleksiyonu içinde, sıra dışı detaylarla süslenmiş modeller bulunur. Zen Pırlanta koleksiyonunda kendisine yer bulan ve doğanın zarafetini üzerinde taşıyan baget taşlı küpe modellerine Zen ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsiniz.

Pırlanta Baget Küpe Modelleri

Baget küpe modelleri, kadınların zarif ve şık görünüm isteklerini karşılayabilecek tasarımlarıyla mücevher dünyasında kendisine özel bir yer edinir. Minimalist pırlantaların yan yana yer aldığı baget küpe modelleri, kombinlerin bütünlüklü görünüm elde etmesini sağlar. Çok özel tasarımlarıyla tek başlarına kombinlere dinamizm katan pırlanta baget küpeler, farklı küpe tasarımlarıyla bir arada da kullanılabilir.

Baget pırlanta halka küpe, tektaş pırlanta küpelerle son derece eşsiz bir uyum yakalar. Öte yandan sade tasarımıyla baget küpeler, pırlantanın merkezde yer aldığı sallantılı küpelerle bir arada kullanılabilir. 

Zen’in yenilikçi dokunuşu ile tasarlanan sallantılı baget küpe, baget pırlanta halka küpe başta olmak üzere baget küpe modelleri; benzersiz bir koleksiyonda sizleri bekliyor. Kendinize ya da sevdiklerinize baget küpe fiyatlarının uygun seçeneklerde sunulduğu bir hediyeyi Zen ayrıcalığıyla satın alabilirsiniz.