Baget Bileklikler

Baget, eşlik ettiği her mücevheri ışıltısıyla süslerken bu kez hikayesi pırlanta bileklik ile kesişiyor ve ortaya benzersiz tasarımlar çıkıyor...
Filtreler
Sırala

Asaletin Bir Diğer Adı Baget Bileklikler

Baget taşlı bileklikler, şıklığın ve zarafetin simgesi olmaktadır. Sade kombinleri zenginleştiren, gösterişli kombinlerde de incelik katan modeller ZEN farkı ile sizlere sunuluyor. Keskin köşeleri ve parıltılı görünüşü ile baget pırlanta bileklik, oldukça gösterişli. İhtişam ve aristokrat duruştan hoşlanan kadınların tercih ettiği modellerin de başında geliyor. Tüm zamanların en beğenilen ve en çok tercih edilen baget taşın kullanıldığı baget bileklikler, klasik ve moderni bir kotada eritiyor ve böylece zamansız bir tasarıma imza atılıyor. Siz de kültleşen tasarımları seviyorsanız, vintage tutkunu ama aynı zamanda modern bir tarzı benimsiyorsanız tercihiniz bagetli bilekliklerden yana olmalı. Böylece şık görünümünüzü tamamlayabilir, sofistike tarzınızı taçlandırabilirsiniz.

Farklı tasarımların bagetle buluştuğu bu koleksiyonda her atmosfere uygun modeller mevcut. Eğer klasik sever bir kadınsanız baget su yolu bileklik sizin gözdeniz olabilir. Sade bir kombinle kullandığınızda stilinizi şık bir havaya taşıyacak bu bileklik, şık ve zarif elbiseleriniz ile kombinlediğinizde ise size çarpıcı bir etkide bulunacak. Kısacası bulunduğunuz ortama varlığı ile baş döndürücü bir atmosfer getirecek, ışıltısındaki parlaklık yüzünüzdeki gülümsemeye eşlik edecek.

Bilekliklerde gösterişi sevenlerin tercih edeceği bu modeli siz de hayatınızdaki en gösterişli kadına armağan edebilir, onun için unutulmaz olabilirsiniz. Birbirinden çarpıcı pırlanta baget bilekliklerin buluştuğu nokta olan Zen Pırlanta’yı ziyaret ederek modelleri inceleyebilir, ışıltınıza ışıltı katabilirsiniz.