Forevermark Trialar

Dünyanın en büyük pırlanta üreticisi De Beers Grubu’na ait Forevermark, en özenle seçilmiş pırlantaları sunuyor...
En popüler
Filtreler
Sırala

En Özel Üçlü Pırlanta Tasarımı: Forevermark Trialar

Forevermark Trialar, üç kusursuz ışıltı kaynağı pırlantanın muhteşemliğini içinizde hissedebileceğiniz eşsiz bir koleksiyon. Forevermark imzasıyla oluşturulan koleksiyon, sadece seçkin pırlantalar tercih edilerek tasarlanan mücevherlere ev sahipliği yapıyor. Forevermark’ın usta pırlanta zanaatkarları, pırlantaya duydukları aşkla dünyanın en temiz, parlak ve beyaz pırlantalarını mücevher tutkunlarının beğenisine Trialar konseptiyle sunuyor. En özel üçlü pırlanta tasarımı Forevermark Trialar, güzelliğinizi tamamlayacak benzersiz mücevherlere ev sahipliği yapıyor. Aşkınızın, sevginizin, tükenmeyen sevginizin sembolü olacak Forevermark Trialar koleksiyonu, büyüleyici görünümüyle göz kamaştırıyor. 

Forevermark Trialar koleksiyonu, ruhunuza işleyecek üç minimal pırlantanın muhteşem uyumu üzerine tasarlandı. Koleksiyonda pırlanta tutkunlarını neler mi bekliyor? Üç eşsiz pırlantanın kurduğu kusursuz uyumun sembolü yüzük, küpe ve kolye modelleri, Trialar koleksiyonunun en seçkin parçaları oluyor. Muhteşem bir ışıltıyla parıldayan üç eşsiz pırlanta, sizin onlara yüklediğiniz anlamlarla hayat buluyor.

Koleksiyonda yer alan yüzükler, iki farklı tasarımla pırlanta tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Geleneksel üçtaş konseptine ev sahipliği yapan tasarımların yanı sıra koleksiyonda modern ve hareketli detaylarıyla büyüleyici bir görünüm vadeden Tria pırlanta yüzük modeli de bulunuyor. Forevermark Trialar koleksiyonunun bir diğer eşsiz parçası ise pırlanta kolye. Üç eşsiz pırlantanın keskin hatlarla birbirine bağlandığı Tria pırlanta kolye, boynunuzda ışıltıyla parıldayacak. Tria pırlanta küpe ise güzelliğinize şıklık katarken, pırlantanın muhteşem anlamını da her an içinizde hissetmenizi sağlayacak!