Forevermark Tribute Collection

Dünyanın en büyük pırlanta üreticisi De Beers Grubu’na ait Forevermark, en özenle seçilmiş pırlantaları sunuyor...
Filtreler
Sırala

Zarifliğin Simgesi : Forevermark Tribute Collection

Forevermark Tribute Collection, dünyanın ilk ve tek pırlanta markası Forevermark seçkinliğiyle aşkınızın sembolü olacak. Dünyanın en özel ve seçkin pırlantalarına ev sahipliği yapan koleksiyondaki mücevherler, bir aksesuardan fazlasını vadediyor. Aşkınızın simgesi, mutlu birlikteliğinizin en saf ve kusursuz ışıltısı olacak pırlanta mücevherler, Forevermark ve Zen Pırlanta iş birliğiyle eşsiz tasarımlarda buluşuyor. Forevermark Tribute Collection ile kalbinizdeki aşkın yeryüzündeki simgesi olacak!

Pırlanta mücevherinizin aşkınız kadar biricik, özel ve özgün olduğu Forevermark’ın mührüyle kanıtlanır. Forevermark Tribute Collection içerisinde yer alan tüm mücevherler, özel bir kimlik numarasına sahiptir. Her biri kendine özgü karakterlere ev sahipliği yapan Forevermark pırlantalar, aşkınız gibi biricik, aşkınız kadar gerçek ve ışıltılı! Seçkin pırlantaların özel tasarımlarla buluştuğu koleksiyon, ruhunuzun derinliklerine kadar işleyecek! 

Koleksiyonda özel ve seçkin tasarımlarıyla sizleri hangi pırlanta mücevherler mi bekliyor? Özel anlarınızda sevginizi ifade etmenin en seçkin yolu olan pırlanta kolyeler, Forevermark ve Zen’in kalbinize kadar işleyecek zarif dokunuşlarıyla büyülüyor. Ayrıca Forevermark Tribute Collection, evlilik tekliflerinin başrolü tektaş pırlantalara da ev sahipliği yapıyor. Üstelik Zen Pırlanta ayrıcalıklarıyla pırlanta mücevherleriniz, 6 ayda bir ücretsiz bakım avantajıyla sonsuza dek mutlu aşkınıza eşlik edecek. Forevermark Tirbute Collection; tüm detaylarıyla zarif, tüm detaylarıyla büyüleyici!