Reina Kolyeler

Sadeliğine ihtişam katmak isteyenler ve ihtişamını sadelikle dengelemek isteyenler için...
Filtreler
Sırala

Zarafetin Yeni Adı: Reina

Pırlantanın en gösterişli hallerinden biri olan reina kolye; zarafet timsali kadınlardan ilham alınarak tasarlandı. Onlar gibi zarif, onlar gibi özel… Gösteriş ve sadeliği bünyesinde harmanlayan reina pırlanta kolyeler narin boyunların vazgeçilmez parıltısı olmaya aday. Sadeliğine ihtişam katmak isteyenler ve ihtişamını sadelikle dengelemek isteyenler için ideal! Şık bir davette ya da özel bir kutlamada kullanılarak kalabalığın gözdesi olmak pek mümkün. Diğer yandan sadeliğinizi pırlanta ile taçlandırmak için de rahatlıkla kullanılabilecek birbirinden özel tasarımlar bu koleksiyonda mevcut!

Birbirinden özel tasarımların yer aldığı bu koleksiyonda şıklık ve dikkat çekicilik ön planda. Zen Pırlanta’nın eşsiz tasarımları ve muazzam işçiliğini bir kez daha alkış topluyor ve reina pırlanta kolyeler, Zen’in önde gelen ürünü olmaya devam ediyor. Farklı tasarımlara sahip olan kolyelere bakıldığında her birinin kendisine has bir hikayesi varmış gibi duruyor.

Reina kolye modelleri özgün hatlarıyla dikkat çekiyor. Reina kolyenizi, Zen’in reina koleksiyonundaki küpeler ile kombinleyebilir ya da yalın halde kullanarak sade bir giriş yapabilirsiniz. Mücevher kutunuzun en kıymetlileri olmaya aday reinalar, sizin de vazgeçilmeziniz olabilir. Özel bir gün için hayatınızdaki kadına hediye almak niyetindeyseniz reina pırlanta kolye tam da size uygun. Özel tasarımı ve özel işçiliği ile reina pırlanta kolyeler, sizin için özel olan kadına gitmeli elbette. Zarafetin yeni adını merak edenler için reina kolyeler Zen Pırlanta’da sizleri bekliyor.