Tektaş Küpeler

Hayattaki ince çizgileri önemsiyorsanız, detaylardaki güzelliği fark edip bundan hoşlanıyorsanız bu küpeler tam da size göre!
Filtreler
Sırala
Karat

Tek Aşk Tektaş!

Aşkı ifade etmenin en evrensel yollarından biri olan tektaşlar, şimdi küpe formunda! Pırlantanın en sevgili hali tektaşlar birbirinden güzel küpelerde Zen Pırlanta kalitesi ile parıldıyor. Özgün tasarım ve kaliteli işçilik bir araya geliyor ve ortaya muntazam güzellikleriyle tektaş küpeler çıkıyor.

Yüzünüze yansıyacak ışıltılı gülümsemelerin sırrı bu küpelerde saklı! Kendini yenileyen modelleriyle tasarımlarını her daim dinamik tutan Zen Pırlanta, kimi zaman tek taşın yalınlığını ortaya çıkarırken kimi zaman pırlanta ve geometrik şekillerle tek taşı süslüyor.

Pırlanta tek taş küpelere yakından baktığınızda detaylardaki güzelliğin farkına varacaksınız. Hayattaki ince çizgileri önemsiyorsanız, detaylardaki güzelliği fark edip bundan hoşlanıyorsanız bu küpeler tam da size göre! Altın tektaş küpe modellerindeki farklı tasarımları ister günlük hayatınızdaki kombinlerinizde ister şık bir davette giyeceğiniz elbiseniz ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her an ve her ortama uyacak şık tasarımlar sizi mest edecek. Hafif yapısı sayesinde kulağınızla bütünleşecek ve sanki hiç yokmuş gibi hissedeceksiniz.

Stilinizde göz alıcı bir sadelikten hoşlanıyorsanız, klasikleşmiş takıları benimsiyorsanız, ışıltıdan vazgeçemiyorsanız tektaş pırlanta küpeler tam da size uygun. Siz de hayatınızın aşkına ona olan aşkınızı göstermek istiyor ve bunu şık bir hediye ile taçlandırmayı düşünüyorsanız tercihiniz pırlanta tek taş küpeden yana olmalı. Tek aşkınıza Zen’den giden bir tektaş. Hem şık hem anlamlı!