Harf Kolyeler

Kelimelerin ve harflerin gücüne inananlar için parlayan harfler Zen’ de
Önerilen
Filtreler
Sırala

Parlayan Harfler Zen’de!

Kelimelerin ve harflerin gücüne inananlar için parlayan harfler Zen’de. Harfli kolyeler her dönemin gözdesi olmuş hatta klasikleşmiş bir takı. Kendi isminin ya da sevdiği kişinin isminin baş harflerini kolye aracılığı ile göstermek ya da sevgisini bu şekilde yeniden dillendirmek isteyenlerin ilk tercihi… Kalbinizin hemen üzerinde duran altın harf kolye bu sayede kalbinizin en kıymetlisinin buraya yakın olmasını sağlıyor.

Altın harfli kolyelerin pırlanta ile taçlandığı bu modellerin her birinde farklı bir tasarım göze çarpıyor. Harflere kimi zaman nazar boncuğu kimi zaman da melek kanatları eşlik ediyor. Bazı modellerde ise mavi arka plan kendisini tekrarlıyor ve mavinin en güzel tonu, ismin baş harfini daha da ön plana çıkarıyor. Stilinde yalınlığı sevenlere pembe altın ve pırlanta birleşimi altın harfler hitap ederken çarpıcı olmak isteyenlere kışkırtıcı mavi tonu hitap ediyor.

Özel günlerde verilebilecek hediyeler arasında ilk sıralarda harf kolye altın modelleri yer alıyor. Siz de doğum günü, Sevgililer Günü, Anneler Günü ya da yıl dönümü gibi özel anlarınızı o kişinin baş harfleriyle taçlandırabilir, verdiğiniz hediye ile onun mutluluğuna şahit olabilirsiniz. Unutmayın, harf kolyeler bir kez takıldı mı sonrasında çıkarılmayan türden ve başka kolyelerle kombinlense de o kişinin harfi olduğu için en çok öne çıkan detaylardan. Etkileyici modelleriyle, baş harfli kolye tasarımları arasına Zen’in baş harfleri altın harflerle yazılıyor.

Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Harf Kolyeleri Nasıl Kombinlemelisiniz?

Seçeceğiniz kombinleriniz farketmeksizin dilediğiniz model ile harf kolyelerin benzersizliğini üzerinizde taşıyabilirsiniz. Pırlanta ile hareketlilik kazanan ve doğadan ilham alınarak tasarlanan harf kolyeleri, kombinlerinizle bir araya getirmeniz, kolyenizi ön plana çıkaracaktır.

Harf kolye, kelimelerin gücüne inanan kadınların taleplerini karşılayan çok özel tasarımlardır. Bu nedenle birbirinden özel tasarımlara ev sahipliği yapar. Zen Pırlanta harf kolyeler içerisinde yer alan altın harf kolye tasarımlarını sade bir elbise üzerinde tercih edebilirsiniz. Öte yandan baş harfli altın kolye modellerinden gösterişli tasarımları tercih edebilir, kombinlerinizin hareketlilik kazanmasını sağlayabilirsiniz.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Pırlanta Harf Kolyeler Hediye Olarak Tercih Edilir mi?

Pırlanta harf kolyeler, sevdiklerine çok özel ve kişiselleştirilmiş hediyeler sunmak isteyen kişilerin tercih edebileceği benzersiz hediyelerdir. Zen Pırlanta Harf Kolyeler içerisinde yer alan tasarımlar, fark yaratan eşsiz tasarımları bünyesinde barındırıyor. Baş harfli altın kolye tasarımlarını, kelimelerin gücüne inanan kadınlara hediye edebilirsiniz.

Harf kolye modelleri arasında kendisine özel bir yer edinen tasarımları, sevdiklerinize onların ne kadar değerli olduklarını göstermek için sunabilirsiniz. Harfli kolye tasarımları, sevdiklerinizin her ortamda eşsiz bir görünüm elde etmesini sağlayacaktır.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Neden Zen Harf Kolyeleri Tercih Etmelisiniz?

Zen Pırlanta harf kolyeler, yenilikçi tasarımları bir arada bulunduruyor. Sevdiklerinin baş harflerini her zaman boyunlarında taşımak isteyenlere modern ve incelikli tasarımlar sunmakta olan Zen, kombinlerin estetik bir şekilde tamamlanmasını da sağlıyor.

Beyaz altın pırlanta, oval kesim pırlanta yüzük, 1 karat pırlanta, tasarım pırlanta yüzükler başta olmak üzere yenilikçi tasarımlara ev sahipliği yapan Zen; altın harf kolye fiyatları noktasında her bütçeye hitap eden tasarımları müşterileriyle buluşturuyor. Satın aldığınız mücevherlerde bakım garantisi sunan ve 6 ayda bir ücretsiz pırlanta bakımı yapan Zen, çok özel tasarımlara zahmetsizce sahip olmanızı mümkün kılıyor.