Harf Kolyeler

Kelimelerin ve harflerin gücüne inananlar için parlayan harfler Zen’ de
Filtreler
Sırala

Parlayan Harfler Zen’de!

Kelimelerin ve harflerin gücüne inananlar için parlayan harfler Zen’de. Harfli kolyeler her dönemin gözdesi olmuş hatta klasikleşmiş bir takı. Kendi isminin ya da sevdiği kişinin isminin baş harflerini kolye aracılığı ile göstermek ya da sevgisini bu şekilde yeniden dillendirmek isteyenlerin ilk tercihi… Kalbinizin hemen üzerinde duran altın harf kolye bu sayede kalbinizin en kıymetlisinin buraya yakın olmasını sağlıyor.

Altın harfli kolyelerin pırlanta ile taçlandığı bu modellerin her birinde farklı bir tasarım göze çarpıyor. Harflere kimi zaman nazar boncuğu kimi zaman da melek kanatları eşlik ediyor. Bazı modellerde ise mavi arka plan kendisini tekrarlıyor ve mavinin en güzel tonu, ismin baş harfini daha da ön plana çıkarıyor. Stilinde yalınlığı sevenlere pembe altın ve pırlanta birleşimi altın harfler hitap ederken çarpıcı olmak isteyenlere kışkırtıcı mavi tonu hitap ediyor.

Özel günlerde verilebilecek hediyeler arasında ilk sıralarda harf kolye altın modelleri yer alıyor. Siz de doğum günü, Sevgililer Günü, Anneler Günü ya da yıl dönümü gibi özel anlarınızı o kişinin baş harfleriyle taçlandırabilir, verdiğiniz hediye ile onun mutluluğuna şahit olabilirsiniz. Unutmayın, harf kolyeler bir kez takıldı mı sonrasında çıkarılmayan türden ve başka kolyelerle kombinlense de o kişinin harfi olduğu için en çok öne çıkan detaylardan. Etkileyici modelleriyle, baş harfli kolye tasarımları arasına Zen’in baş harfleri altın harflerle yazılıyor.