Gerdanlıklar

Gelinliğin tamamlayıcısı olan gerdanlıklar, kadınlara, en özel günlerinde ışıltıyla eşlik ediyor...
Filtreler
Sırala

Hem Seyirlik Hem Ömürlük Gerdanlıklar

Gelinliğin tamamlayıcısı olan gerdanlıklar, kadınlara, en özel günlerinde ışıltıyla eşlik ediyor. Zen Pırlanta’nın Evlilik Koleksiyonu içindeki birbirinden özel pırlanta gerdanlık hem seyirlik bir keyif hem de ömürlük bir kullanım sunuyor. Birbirinden farklı modellerin özgün tasarımları arasında kaybolabilir, seçim yapmakta zorlanabilirsiniz.

Düğün gününüzde kullanacağınız pırlanta gerdanlıklar, mücevher kutunuzun en anlamlı takılarından olacağı için gerdanlık seçmek en az gelinlik seçimi kadar özel bir süreç. Gelin bu süreç Zen’le taçlansın. Altın Gerdanlık modelleri klasikten moderne giden skalası ile sizlere farklı deneyimler vadediyor. Gelinlik modeli ve düğün yapılacak mekânın konsepti düşünülerek uygun altın gerdanlık kolaylıkla bulunabilir. Söz gelimi kır düğününde bohem tarzda bir gerdanlık altın tercih edilirken balo salonundaki bir düğünde klasik gerdanlıklar tercih edilebilir. Elbette gelinliğin önüne geçmeyecek aksine gelinliğin ihtişamını destekleyecek şekilde…

Zarafet ve asaletiyle sadece gelinlerin değil gösterişi seven tüm kadınların ilgi odağı olan gerdanlıklar, değerli taşların eşsiz uyumunu sunuyor. Siz de ister tek başına ister set halinde kullanacağınız altın gerdanlıklar ile zarif ruhunuzu ön plana çıkarabilir, asil bir görünüm yakalayabilirsiniz. Eşinize vereceğiniz en güzel düğün hediyesi kuşkusuz pırlanta bir gerdanlık! Hayatınızın en anlamlı gününe ancak böylesi değerli bir aksesuar eşlik edebilir. Bu hediyeniz eşiniz için hem seyirlik hem de ömürlük olacak; tıpkı aşkınız gibi.