Gerdanlıklar

Gelinliğin tamamlayıcısı olan gerdanlıklar, kadınlara, en özel günlerinde ışıltıyla eşlik ediyor...
Filtreler
Sırala

Hızlı Gönderi

Hem Seyirlik Hem Ömürlük Gerdanlıklar

Gelinliğin tamamlayıcısı olan gerdanlıklar, kadınlara, en özel günlerinde ışıltıyla eşlik ediyor. Zen Pırlanta’nın Evlilik Koleksiyonu içindeki birbirinden özel pırlanta gerdanlık hem seyirlik bir keyif hem de ömürlük bir kullanım sunuyor. Birbirinden farklı modellerin özgün tasarımları arasında kaybolabilir, seçim yapmakta zorlanabilirsiniz.

Düğün gününüzde kullanacağınız pırlanta gerdanlıklar, mücevher kutunuzun en anlamlı takılarından olacağı için gerdanlık seçmek en az gelinlik seçimi kadar özel bir süreç. Gelin bu süreç Zen’le taçlansın. Altın Gerdanlık modelleri klasikten moderne giden skalası ile sizlere farklı deneyimler vadediyor. Gelinlik modeli ve düğün yapılacak mekânın konsepti düşünülerek uygun altın gerdanlık kolaylıkla bulunabilir. Söz gelimi kır düğününde bohem tarzda bir gerdanlık altın tercih edilirken balo salonundaki bir düğünde klasik gerdanlıklar tercih edilebilir. Elbette gelinliğin önüne geçmeyecek aksine gelinliğin ihtişamını destekleyecek şekilde…

Zarafet ve asaletiyle sadece gelinlerin değil gösterişi seven tüm kadınların ilgi odağı olan gerdanlıklar, değerli taşların eşsiz uyumunu sunuyor. Siz de ister tek başına ister set halinde kullanacağınız altın gerdanlıklar ile zarif ruhunuzu ön plana çıkarabilir, asil bir görünüm yakalayabilirsiniz. Eşinize vereceğiniz en güzel düğün hediyesi kuşkusuz pırlanta bir gerdanlık! Hayatınızın en anlamlı gününe ancak böylesi değerli bir aksesuar eşlik edebilir. Bu hediyeniz eşiniz için hem seyirlik hem de ömürlük olacak; tıpkı aşkınız gibi.

Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Pırlanta Gerdanlık Nasıl Seçilir?

Pırlanta ile tasarlanan pırlanta gerdanlık seçiminde tamamen kişisel tercihler ön plana çıkıyor. Birbirinden özel tasarımlar ile sizlere sunulan pırlanta gerdanlık modelleri, yenilikçi detaylarıyla dikkat çekiyor. Sade tasarımların yanı sıra çok daha gösterişli tasarımlar da Zen koleksiyonu içinde yer alıyor. Kendinize veya sevdiklerinize modern ve incelikli tasarımlardan dilediğinizi seçebilirsiniz.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Pırlanta Gerdanlık Modelleri Nelerdir?

Pırlanta gerdanlıklarda birbirinden özgün modeller bulunuyor. Farklı tarzlara hitap edebilen tasarımlarıyla Zen, pırlanta gerdanlık koleksiyonu ile sizlere özel tasarımlar sunuyor. Altın ile hareketlilik kazanan altın pırlanta gerdanlıklar, pırlanta ve altının bir araya gelmesiyle benzersiz bir tasarım oluşturuyor.

Pırlanta gerdanlık modelleri, modern ve incelikli detaylarıyla benzersiz bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Pırlantanın farklı bir kesimi olan baget ile tasarlanan pırlanta baget gerdanlıkların her biri, severek tercih edeceğiniz modeller arasındadır. Zen içerisinde yer alan ışık seli pırlanta gerdanlıkları da kendinize veya sevdiklerinize muhteşem bir hediye olarak değerlendirilebileceğini söyleyebiliriz.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Pırlanta Gerdanlıklar Kullanışlı Mıdır?

Pırlanta ile tasarlanan gerdanlıklar, daha çok özel günlerde; şık ve incelikli bir görünüm için kullanılan kolye türleridir. Fark yaratan tasarımlarıyla mücevher dünyasında ön plana çıkan pırlanta gerdanlıklar, kombinlerin şık bir görünüme ulaşmasını sağladıkları için oldukça kullanışlıdır. Özel günlerde ışıltısı ile dikkatleri üzerine çeken gerdanlıklar, zahmetsiz bir şekilde zarif görünüme ulaşmanızı sağlıyor.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Boyun Yapısına Göre Gerdanlıklar Değişir Mi?

Gerdanlıklarda boyun yapısı fark etmeksizin her türden tasarım kullanılabilir. Şık, zarif ve estetik detaylarla hareketlilik kazanmış olan benzersiz tasarımlar, kadınların boyunlarını süslemekte, özel günlerinde istedikleri görünüme ulaşmalarını sağlamaktadır.

Farklı tarzlara uygun bir şekilde tasarlanan ve pırlantanın ışıltısını üzerinde taşıyan gerdanlıklar, kombinlerin estetik bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Pırlantalarla süslenmiş, adeta yıldızlar geçidini andıran gerdanlıklar, kadınların kendilerini çok özel hissetmelerini sağladığı için bu tür gerdanlıklar ideal hediye de olacaktır.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Gerdanlıklar Nasıl Kombinlenir?

Gerdanlıklar, her türlü kombin için uygundur. Sade kombinlerde şıklık kazanmanızı, gösterişli kombinlerde daha fazla ışıldamanızı sağlayacaktır. Eğer gelinlik üzerinde kullanılacaksa gelinliğin zarafetini ön plana çıkaracaktır. Altın kolye gerdanlıklar ile özel günlerinizde göz alıcı bir görünüm elde edebilirsiniz.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Neden Zen Pırlanta Gerdanlıkları Tercih Etmelisiniz?

Zen Pırlanta, birbirinden eşsiz gerdanlıkların yer aldığı koleksiyonları sizlerle buluşturuyor. Gerdanlıkların yanı sıra beyaz altın pırlanta, oval kesim pırlanta yüzük, prenses pırlanta yüzük gibi pırlanta tasarımları da sizlerle buluşturan Zen Pırlanta; gerdanlık fiyatları noktasında her bütçeye uygun tasarımlara ev sahipliği yapıyor. Ayrıca Zen’den alacağınız mücevherlerin bakımını, 6 ayda bir ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.