2-22 TEMMUZ
BÜYÜK ZEN PIRLANTA
İNDİRİMİ

Piercing

En yeniler
Filtreler
Sırala

Zen Özel Tasarım Piercingleri ile Tarzınıza Yenilik Katın

Zen Piercing Koleksiyonu, pırlantanın ışıltısını üzerinde taşıyor. Modern ve incelikli dokunuşlarla tasarlanan piercing modelleri, doğanın ihtişamını yansıtma konusunda son derece başarılı. Kulak, burun gibi bölgelerin çok özel yöntemlerle delinmesi sonrası bu tür bölgelere takılan piercingin, eşsiz bir takı olduğu bilinir. 

Piercingin, farklı tarzlara hitap eden modelleri bulunur. Bu modeller içerisinde pırlanta ile ışıltı kazanan piercingler, estetik güzelliğin bir yansımasıdır. Sağlıklı bir kullanım için piercing bakımı düzenli olarak yapılmalıdır. Eğer yeni ise önerilen çeşitli kremler ve hijyenik ürünler ile bölgede iltihaplanma oluşmasını engelleyebilirsiniz.

Piercing pırlanta, Zen Pırlanta’nın sizlere sunduğu en özel mücevherler arasında yer alır. Her biri çok özel bir anlama sahip olan modeller, sadelik ve ihtişamın en estetik sembolüdür. Kulak kıkırdağına takılan pırlanta tragus piercing, geniş ve zengin bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Kulak piercingleri içerisinde yer alan tasarımlarda, canlı ve dikkat çeken renkler kullanılarak ihtişamlı mücevherler ortaya çıkarılır. Birbirine paralel çizgilerden oluşan tasarımlar, göz figürüyle hareketlilik kazanan modeller; son derece özel mücevherler arasında yer alır. Halka, top küpeler ve pırlanta küpeler ile bir arada kullanılabilir ve çoklu stil elde edilebilir.

Piercing küpe modelleri arasında yer alan göz alıcı tasarımları, kıyafetlerinizin tamamlayıcısı olarak kullanabilirsiniz. Her bütçeye hitap eden piercing fiyatları sayesinde Zen Pırlanta’nın benzersiz tasarımlarına ulaşabilirsiniz.