Burç
Kolyeler

Zen Pırlanta

Aşkınızın Burcu Kolyeler..

Burcunuzun şansı her zaman yanınızda olsun. Burç kolyeler kişiliğinizi yansıtan ve karakterinizi belirleyen özellikleri her an yanınızda taşımanız için tasarlandı. En kolay kullanılan ve zamansız bir şıklığın öğesi olan kolye modelleri hep yanınızda. Burç kolyenizi bir de pırlanta ile hayal edin. Özel renk çeşitliliği ile boynunuzda mükemmel duracak. Derin cazibe ya da sokakların ışıltısı hangisi size uyarsa uysun burcunuzun verdiği şans beraberinizde gelecek. Pırlanta detayı ile her ortama uyum sağlayabilen tasarımlar sayesinde mücevherleriniz hep çok göz alıcı. 

 

Kalbinin sesini dinleyen her kadının aradığı maneviyat ve enerji duygusunu şıklıkla birlikte tasarladık. Her yaştan ve günün her saati pırlanta taşımak isteyen kadınlardan ilham aldık. Su grubu, toprak ya da ateş grubu burçlar kişiliğinizi yansıtır. Aslan burcu kolye, akrep burcu kolye ya da başak burcu kolye modelleri ile her burç için özel tasarımlar sunuyoruz. Yengeç burcu, terazi burcu, kova burcu kolye, koç burcu kolye ve oğlak burcu kolyeler şansları ve tılsımlarıyla her an yanınızda olacak. Dikkat ve titizliği ile bilinen başak burcu ve boğa burcu kendini yansıtan ince işçilikle tasarlanmış başak burcu kolyeler ile kendine has tarzını yansıtacak. Duygusal ve romantik balık burcu ve ikizler burcu kolyelerinin zarif pırlantasına bayılacaksınız.

 

Burcunuzun şans tılsımı her zaman yanınızda olsun. Terazi burcu kolye, aslan burcu kolye ya da yay burcu kolyeler… Ayların üzerinizdeki etkisini her zaman hissedin. Sadece size özel ve sizi yansıtan mükemmel bir parça. Kusursuz pırlantanın en eğlenceli hali. Hem saflık hem de asalet günün her anında gösterişiyle sizinle. Yalnızca bir kolye ile gündüz kahvesine ya da gece davetlerine hazırsınız.

Devamını Oku
Crealive zen-diamond.de