Işık Seli Bileklikler

Gökyüzünden Bir Işık Seli Zen ışık seli koleksiyonu, sizi gökyüzündeki yıldızlar gibi ışıltılı bir atmosfere davet ediyor...
Filtreler
Sırala

Gökyüzünden Bir Işık Seli: Zen Işık Seli Koleksiyonu

Koleksiyon sizi gökyüzündeki yıldızlar gibi ışıltılı bir atmosfere davet ediyor. Birbirinden farklı tasarımların yer aldığı ışık seli bileklikler koleksiyonunun kusursuz görünümü karşısında şaşırabilir, göz alıcı duruşuna kapılabilir, hangi modeli seçeceğiniz konusunda zorlanabilirsiniz.

Sarı, beyaz ve pembe altın renklerinden oluşan bu seride, her rengin simgelediği duyguyu ve size verdiği hissiyatı yakından inceleyerek deneyimleyebilirsiniz. Işık seli bileklikler henüz ilk kullanışınızda bileklerinizde süzülen hafif yapısı ile sizi mest edecek. Gündelik hayatınıza şıklık katmak için ya da gecenin parlayan yıldızı olmak için altın su yolu ışık seli bilekliklerini tercih edebilirsiniz. Çünkü kendisi; bir yandan sade bir yandan göz kamaştırıcı olmaya başarabilmiş nadide eserlerden.

Böyle bir şaheseri bileğinizde hissetmek size iyi gelecek. Eğer siz de çizginizde netseniz, sadeliği gösterişli bir şekilde yaşamaktan hoşlanıyorsanız pırlanta su yolu bileklik kesinlikle sizin cesur tarzına uygun.Narin bileklerinize güçlü bir görünüm kazandırmak bu modellerle mümkün!

Gücü, asaleti ve zarafeti aynı anda deneyimlemek için Zen Pırlanta yine doğru adres. Su yolu yalınlığı ile kalplere taht kurmuş ve kültleşmiş bir model. Aslında bu yönüyle, hayatının aşkına hediye vermek isteyen erkeklerin de en çok tercih ettiği ürünlerden. Çünkü her kadının beğenisi kazanmış bu zarif tarz, zamanın ötesinde klasikleşmiş bir armağan olmayı başarıyor. Farklı renkleriyle ışık seli bileklikler Zen Pırlanta’da sizleri bekliyor.