Zen Pırlanta

Işık Seli Bileklikler

Işık Seli Bileklikler

Su Yolu Bilekliklerin Işıltısı

Bileziklerin tarihi düşündüğümüzden oldukça eski bir tarihe dayanıyor. Yedi bin yıl önce Mısırlı kadınların taktığı bileziklerin tasarımları günümüzde farklı olsa da asaletin ve şıklığın tamamlayıcısı olmaya devam ediyor. Vazgeçilmez mücevher parçalarından biri olan bileklikler, Antik Çağdan itibaren kadınların dünyasında bambaşka bir yere sahip olmaya ve tekli ya da çoklu olarak bileklerimizi süslemeye devam ediyor.

Işıltının en güzel yansıması mücevherler, çarpıcı ve kusursuz görünümleriyle birlikte, ışık seli bilekliklerle buluşuyor.  Zen pırlantanın su yolu bileklik modelleri, her kıyafetinizle büyüleyici bir etki yaratmayı başarıyor. Ortamdaki tüm ilgiyi kendisine toplamak isteyen kadınlar için harika seçenekler sunan Zen koleksiyonunda, zarif ve gösterişli parçaları bir arada bulacaksınız. Her bir pırlantasında ayrı bir hikaye barındıran ışıldayan bileklik modellerine bayılacaksınız. 

Zen Pırlanta, bilekliklerde beyaz, siyah ve mücevher dünyasında "chocolate" olarak da bilinen kahverengi tonundaki pırlantaları pembe altınla buluşturuyor. Siz de su yolu bilekliklerin renklerle olan uyumunu keşfedebilir ve onun şıklığını kıyafetlerinizle tamamlayabilirsiniz. Elmasın farklı şekilde yorumlanarak kullanıldığı modeller, göz alıcı ve zarif duruyor. Tarzınıza ve kıyafetlerinize en uygun tasarımı seçerek mükemmel bilekliğinizi ZenDiamond’ta bulabilirsiniz.

Zen Pırlanta'nın farklı ışık seli bileklik tasarımlarını, jean pantolondan şık bir kokteyl elbisesine kadar, farklı tarzlardaki kıyafetlerinizle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Tarzınız değişse de sizi asla yalnız bırakmayan bir takı: ışık seli bileklik.

Devamını Oku
Crealive