2-22 TEMMUZ
BÜYÜK ZEN PIRLANTA
İNDİRİMİ

Evlilik Teklifi Yüzüğü

Unutamayacağı O Teklif için En Özel Zentaşlar
En popüler
Filtreler
Sırala
Zen Pırlanta
Zen Pırlanta
Zen Pırlanta
Zen Pırlanta
Zen Pırlanta
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Evlilik Teklifi Hangi Yüzükle Yapılır?

Evlilik teklifi sırasında tercih edilen ve aşkın simgesi olan yüzükler, evlilik teklifi yüzükleridir. Muhteşem bir birlikteliğin ilk adımında şık, estetik ve zarif yüzükler ile evlilik teklifi yapmak; çiftlerin kendilerini çok özel hissetmesini sağlayacaktır.

Yüzyıllardır mücevher dünyasında benzersiz bir konumda bulunan ve parıltısıyla kadınların sevgisini kazanan pırlanta yüzük çeşitlerinden özellikle bir tanesi, evlilik tekliflerinin simgesi haline gelerek kadınların dikkatini çekmiştir.Evlenme teklifi yüzükleri, adeta üzerindeki tek pırlanta ile “Seni Seviyorum” demenin güzel bir yöntemi olarak mücevher dünyasının nazlı bir üyesi olmuştur.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Evlilik Teklifi Yüzüğü Nasıl Olmalıdır?

Evliliğin simgesi olan yüzükler, çiftlerin kendilerini eşsiz hissetmesine katkıda bulunan takılardır. Özellikle evlenme teklifi sırasında tercih edilen yüzük, kadınlar için çok değerlidir. Bu nedenle yüzük seçimi oldukça önem taşır.

Geçmişten günümüze mutlu birlikteliğin simgesi olan pırlantalar, tektaş yüzüklere konu olduğunda; muhteşem bir evlilik teklifi seremonisi başlar. Evlilik teklifi hangi yüzükle yapılır? Sorusu en çok merak edilen sorular arasındadır. Işıltısını kaybetmeyen tektaş pırlantalar, her zaman evlilik tekliflerinin simgesi olmuştur.

Tektaş pırlanta ile hareketlilik kazanan, zaman zaman minik pırlantalarla çok daha gösterişli bir tasarıma ulaşan evlilik teklifi yüzükleri; aşkınızı yansıtan en özel sembollerden biridir. Dilerseniz sade ve şık tasarımları tercih ederek muhteşem bir evlilik teklifinde bulunabilirsiniz. Çok daha gösterişli bir evlilik teklifi istiyorsanız, karat değeri yüksek yüzükleri tercih edebilirsiniz.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Evlilik Teklifi Yüzüğü Nasıl Seçilir?

Bazı kadınlar, çok daha sade bir evlilik teklifi arzulamaktadır. Sadelikten hoşlanan kadınlar için özel olarak tasarlanan tektaş yüzükler, benzersiz detaylara ev sahipliği yapan modelleri bünyesinde barındırıyor. Zen evlilik teklifi yüzükleri kategorisinde yer alan ve tektaş pırlantalara hareketlilik katan yüzükler, evlilik tekliflerinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Karat oranları değişiklik gösteren pırlantaların eşsiz görünümleriyle tasarlanan evlilik teklifi yüzükleri, sade bir görünümün yanı sıra şık ve zarif bir görünüm yakalamanızı sağlar. Doğadan ilham alınarak titiz bir işçilikle tasarlanan yüzükler, evlenme teklifi için yüzük seçimi konusunda sizlere destek olacaktır.Sarmaşık tektaş yüzük modelleri, kuğu tektaş yüzük modelleri başta olmak üzere birçok farklı tasarım; evlilik tekliflerinin vazgeçilmezleri arasında yer almaya devam ediyor.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Neden Zen Evlilik Teklifi Yüzüklerini Tercih Etmelisiniz?

Gösterişli bir evlilik teklifi etmeyi mi arzuluyorsunuz? Pırlantalarla hareketlilik kazanmış altın yüzükler, gösterişli bir yüzük isteyen kadınlar için oldukça idealdir. Işık yolu ile benzersiz bir görünüm elde eden yüzükler, çevresindeki minik pırlantalarla zarafetini ortaya koymaktadır.

Evlilik teklifi hangi yüzükle yapılır diyorsanız, çok daha yüksek karat oranlarıyla tasarlanmış yüzükleri de tercih edebilirsiniz. Işıltısı hiç sönmeyen ve evlilik teklifi için yüzük seçiminde dikkatleri üzerine çeken evlenme teklifi yüzükleri, mutlu bir evliliğin simgesi olmaya devam ediyor.

Gösterişli ya da sade tasarımlar arasından tercihte bulunarak hayalinizdeki evlilik teklifini gerçekleştirebilirsiniz. Zen evlilik teklifi yüzükleri içerisinde yer alan tasarımların her biri, şık ve zarif bir görünümü elde etmek isteyen kadınlar için özel olarak tasarlanmıştır.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Evlilik Yüzüğü Hangi Ele Takılır ?

Dünya genelini incelediğimiz zaman evlilik yüzüğünün nişan ve söz yüzüğünden farklı bir yere takıldığını söyleyebiliriz. Dünya genelindeki tüm ülkelerde evlilik yüzüğü sol elin yüzük parmağına takılır.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Evlilik Yüzüğü Hangi Parmağa Takılır ?

Evlilik yüzükleri, kalbinize giden damarın geçtiği ve sol elinizde yer alan bu parmağa yani kalbinize bağlı olan tek parmak, sol elinizin yüzük parmağıdır.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Evlilik Teklifi Yüzüğü Kaç Karat Olmalı ?

Evlenme teklifi için ideal tektaş boyutu 0.20 CT ile 0.60 CT arasındadır. Kadınlar taşlar arasında en çok bu karatları tercih etmektedir. Tamtur ve beştaş yüzüklerde ise karat ağırlığı, yüzükte bulunan tüm pırlantaların toplam karat ağırlığını ifade etmektedir.