Tria Küpeler

Üç taş küpelere Zen Pırlanta dokunuşu geliyor ve Tria Küpe serisi yenilikçi tasarımlarla parıldamaya devam ediyor...
En düşük fiyat
Filtreler
Sırala

Göz Kamaştıran Tria Küpeler

Üç taş küpelere Zen Pırlanta dokunuşu geliyor ve Tria Küpe serisi yenilikçi tasarımlarla parıldamaya devam ediyor. Stilinde klasik tarzı benimseyenlerin, tek taşlardan vazgeçemeyenlerin yolları Zen Pırlanta’da birleşiyor. Pırlantanın en nadide örnekleri, tek taş ile can buluyor ve üçlü küpe setini taçlandırıyor. Aşkın en ışıltılı göstergesi olan pırlantaların üçlü dansı görenleri mest ediyor. Stilinde gösterişi seven kadınların vazgeçilmez mücevheri oluyor.

Siz de tek taşın ışıltısını katlamak ve üç taşlı bir tasarımla ışıl ışıl parlamak istiyorsanız tercihiniz bu modellerden yana olmalı. 3 taş küpe, klasik tek taşa getirdiği modern yorumlarla zamansız olmayı başarıyor ve tüm zamanların en çok sevilen modeli olma ünvanını hak ediyor. Hafif yapısı ile teninize yumuşak bir dokunuşta bulunuyor.

Tria küpeler, gündelik hayatınızdaki spor kıyafetinize eşlik ederek auranızı klasiğe taşıyacak, şık giyiminize eşlik ederek sizi daha da gösterişli hale getirecek. Kısacası her an ve her atmosferde ışıltınıza ışıltı ekleyecek. Eğer kendinize bir iyili yapmak isterseniz mücevher kutunuzun demirbaşı olacak bu küpeleri mutlaka almalısınız. Çünkü bu zamansız küpelerin her daim yanınızda olmasını isteyeceksiniz. Eğer hayatınızdaki kadına klasik ve eşsiz bir hediye almak istiyor ve onun için unutulmaz olmak istiyorsanız tria pırlanta küpeler bunun için uygun bir tercih olabilir. Göz kamaştıran tria küpeler Zen Pırlanta’da sizi ve sevdiklerinizi bekliyor…