Baget Yüzükler

Yüzüğün Yeni Formu Baget, Zen’ in baget yüzük koleksiyonunda yeniden hayat buluyor ve stilinde çizgilerini belli etmek isteyen kadınların göz bebeği oluyor...

Filtreler
Sırala

Hızlı Gönderi

Hemen İncele

Yüzüğün Yeni Formu Baget

Pırlantanın en net çizgili hallerinden olan baget kesim, Zen’in baget yüzük koleksiyonunda yeniden hayat buluyor ve stilinde çizgilerini belli etmek isteyen kadınların göz bebeği oluyor. Dikdörtgen forma sahip bagetler, klasikten moderne birçok yüzüğün kalbinde atıyor. Baget pırlanta yüzük ihtişamının hikayesi tam da burada başlıyor. İhtişamı parmakları aracılığıyla zarif bir şekilde göstermek isteyenlerin tercihi baget yüzükler, bir yandan klasik bir mücevher görünümü sunarken bir yandan da zamansız tasarımlara imza atan Zen farkıyla çağın ötesinde bir görünüm sunuyor. Parmaklarınızdaki bu göz kamaştıran etkiye bayılacak, gören herkesi de büyüleyeceksiniz. Yalın stilinizi baget pırlanta ile parlatabilir ya da şık giyiminize son noktayı yine baget yüzük ile koyabilirsiniz. Şıklığınızı bir adım öteye taşımaya hazır olun. Her tasarımın farklı hikayeler sunduğu bu koleksiyonda, Zen Pırlanta’nın usta işçiliği ve sıra dışı tasarımlarına şahit olacaksınız.

Kendinizi kimi zaman peri masallarında hissederken kimi zaman da modern zaman hikayelerinin yıldızı olarak hissedeceksiniz. Yenilikçi çizgilere imza atılan tasarımlardaki hareketli ışıltılardan gözünüzü alamayacak, adeta büyüleneceksiniz. Evlilik teklifi, nişan, düğün, sevgililer günü, evlilik yıldönümü gibi en özel günlerin başrollerinde etkileyici bir performans çıkarmaya hazır olan baget yüzükleri sizin hayatınızdaki en özel kadına hediye ederek onun için unutulmaz olabilirsiniz. Mücevher kutunuzun en asil üyeleri olan baget yüzükler Zen Pırlanta’nın eşsiz tasarımarı ile sizlerin zarif dokunuşlarını hissetmeye hazırlar.