2-22 TEMMUZ
BÜYÜK ZEN PIRLANTA
İNDİRİMİ

Renkli Taşlı Bileklikler

Doğanın ihtişamından esinlenilerek tasarlanmış renkli taşlı bileklikler, gösterişteki asilliği seven kadınları Zen Pırlanta’ da buluşturuyor. Doğanın gücü doğal taş bileklik ile kendisini gösteriyor...
En düşük fiyat
Filtreler
Sırala

Mücevherden Gelen Enerji

Doğanın ihtişamından esinlenilerek tasarlanmış renkli taşlı bileklikler, gösterişteki asilliği seven kadınları Zen Pırlanta’da buluşturuyor. Doğanın gücü doğal taş bileklik ile kendisini gösteriyor. Siz de bu güçlü dokunuşu ve doğadan gelen sonsuz enerjiyi bileklerinizde hissedebilirsiniz.

Her doğal taşın bir enerji alanı ve aurası olduğu bilinmektedir. Bu değerli taşların eşlik ettiği bilekliklerin de kendilerine özgü enerjileri vardır. Zümrüt taşı sadakat ve aşkı temsil ederken zümrüt bileklik zarafet ve asalet vadeder. Safir taşı dürüstlük ve sadakat anlamına gelirken safir bileklik bağlılığın simgesidir adeta. Yakut taşı yaşamı ve canlılığı ifade ederken yakut bileklik tutkuyu ve arzuyu hissettirir. Her renkli taşlı bileklik, doğal bir taş ile taçlanırken unutulmaz bir tasarıma da imza atılıyor.

Hayattaki duruşunuzu ve sizin için değerli olan enerjileri bileğinizde taşımak isterseniz bu doğal taşlar serisi tam da size uygun! Üstelik birbirinden farklı formlarla size çok farklı enerjiler sunuyor: Zarif, gösterişli, dikkat çekici, sade, şık… Siz de bu enerjileri hayatınızın her anında kullanabiliyorsunuz. İster gündelik koşturma içinde, ister geceye ışıltı katmak için, her an ve her yerde sizinle birlikte! Siz de sevdiğiniz kadına onu özel hissettirecek bir hediye vermek istiyorsanız doğanın en değerli taşlarını, renkli taşlı bileklikleri hayatınızdaki en değerli kadına ithaf edebilirsiniz. Doğal taş bilekliklere getirdiği özgün figür ve tasarımları ile Zen Pırlanta bu özel deneyim için sizleri bekliyor.