2-22 TEMMUZ
BÜYÜK ZEN PIRLANTA
İNDİRİMİ

Erkek Parfümleri

Önerilen
Filtreler
Sırala

Erkek Parfüm

Etkileyici alt ve üst notalarıyla muhteşem bir kullanım vadeden Zen Erkek Parfüm ürünleri, bambaşka bir dünyanın kapılarını aralamanızı sağlıyor. Şık kutuları ve unutulmayacak esintileri ile erkeklerin tercih ettiği kokuları en iyi şekilde karşılayan erkek parfümleri, aynı zamanda eşsiz bir koleksiyonun oluşmasını da sağlıyor. Zen dokunuşlarıyla üretilen erkek parfümü modelleri yalnızca bir koku değil benzersiz bir tarzın estetik ifadesidir. Kendinize uygun kokuyu keşfedin, stilinize unutulmayacak bir dokunuşta bulunun!

Erkek Parfüm Çeşitleri

Mevsimlere ve kullanıcı stillerine göre özel olarak üretilen kalıcı erkek parfüm modelleri, son derece zengin bir koleksiyonun eşsiz üyeleridir. Güçlü baharatlarla açılış yapan Sapphire, ferah ve keskin kokuları bir araya getiren Diamond ve cesur erkeklerden ilham alınarak tasarlanan Emerald Men Zen Parfüm; tarzınıza hitap eden detaylarla bezenmiştir. Unutulmayacak kokuların bir araya geldiği parfüm çeşitlerinden stilinize hitap edenleri, kombinlerinizi yenilikçi bir şekilde tamamlamak için kullanabilirsiniz.

Sapphire Men Zen Parfüm

Zen marka erkek parfüm çeşitleri arasında yer alan Sapphire Men Zen Parfüm, büyüleyici kokusu ile mest edecek bir tasarımdır. Alt notalarında güçlü baharatların yer aldığı ürünün orta notalarında ahududu ile gül, üst notalarında ise safran, sardunya ve tütsü yer alır. Doğanın benzersizliğini keşfetmenizi sağlayan ürün, tarzınıza muhteşem bir koku ile dokunuşta bulunmanızı sağlıyor. 

Diamond Men Zen Parfüm

Okyanus esintileri ile harmanlanan Diamond Men Zen Parfüm, son derece tazeleyici bir kokuya sahip. Bu nedenle erkek fresh parfüm aralayanlar için son derece idealdir. Alt notalarında ferah ve keskin kokular yer alır. Orta notalarda okyanus esintisi bulunmakta olup üst noktalar; meşe, sandal ağacı ve amberden meydana gelir.

Ruby Men Zen Parfüm

Zen erkek parfümleri içinde yer alan Ruby Men, her ortamda eşsiz kokunuzla tarzınızı ortaya koymanızı sağlıyor. Lavantanın ferah kokusu ile yapılan açılış, baharatlı karakterlerin muhteşem dokunuşlarıyla harmanlanıyor. Üst notalarda sıcak kokuların yer aldığı parfümü, muhteşem tarzınızı estetik bir şekilde tamamlamak için tercih edebilirsiniz.

Emerald Men Zen Parfüm

İlhamını cesur erkeklerden alan Emerald Men Parfüm, eşsiz bir kokudan çok daha fazlasıdır. Zengin baharatların estetik dokunuşu ile harmanlanan parfümü, hayatın her alanında tam da arzu ettiğiniz gibi bir tarz elde etmek için kullanabilirsiniz. Amber, misk ve sandal ağacı gibi kokuların güçlü notalarını üzerinde taşıyan parfümün sunduğu muhteşem koku, her anınızı özel kılıyor.

Erkek Parfüm Seti

Kendinize ya da sevdiklerinize eşsiz bir hediye sunmak istiyorsanız Zen erkek parfüm setlerini tercih edebilirsiniz. Yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Diamond Men Zen Parfüm, soğuk aylarda muhteşem bir kullanım vadeden Sapphire Men Zen Parfüm ve daha pek çok koku çeşidinin bir arada yer aldığı parfüm setleri; tarzınızı en özel şekilde tamamlamanızı sağlıyor.

Fresh Erkek Parfüm

Fresh kokuların yer aldığı erkek parfümleri, sıcak aylarda ferah bir kullanım sunar. Kendinize uygun kokuyu keşfederek hayatın her alanında istediğiniz gibi bir koku elde edebilirsiniz.

Kalıcı Erkek Parfümleri

Kalıcı kokulu erkek parfüm çeşitleri hem gündüz hem de gece eşsiz bir kullanım vadeder. Kendinize uygun kokuyu keşfederek hayatın her alanında istediğiniz gibi bir koku elde edebilirsiniz. Nabız atışlarının yoğun olduğu bilek, boyun ve dirsek içleri gibi alanlarda parfüm uygulamasında bulunmanız; kalıcı bir koku elde etmenizi sağlar.

ZEN Marka Erkek Parfümleri

Zen marka erkek parfümlerinin her biri, her anınızı ölümsüzleştirir. Ferah kokulardan odunsu kokulara olmak üzere birçok çeşidin yer aldığı Zen Erkek Parfüm Koleksiyonunu keşfedebilirsiniz. 

Ayrıca sevdikleriniz için hediye seçeneği olarak değerlendirebileceğiniz kadın parfümlerinin bir arada bulunduğu koleksiyona da göz atabilir, benzersiz kokulara çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz.