Filtreler
Sırala

Zen Çocuk Takılarında Işıltısıyla Büyüleyen İzler

Zen Çocuk, eşsiz pırlanta detaylarıyla estetik bir görünüm elde eden muhteşem tasarımları sizlerle buluşturuyor. Çocuk bileklik, çocuk küpe, bebek iğnesi başta olmak üzere birçok özel tasarımın yer aldığı Zen Pırlanta Çocuk Koleksiyonu; çocuklarınıza birbirinden özel hediyeler sunmanızı sağlıyor. Hem çocuk hem bebeklere sunulan yenilikçi tasarımlar ile zenginleşen Zen Kategorisi, birçok sıra dışı modeli bünyesinde taşıyor.

Pırlanta ile hareketlilik kazanan pırlanta bileklikler, kolyeler, küpeler; çocuklar için sevimli figürlerle donatılmış durumda. Nazar boncukları ile hareketlilik kazanan tasarımların yanı sıra binbir rengiyle eşsiz gökkuşağı figürü, ay dede, yeşilin en özel tonlarına sahip olan sevimli kurbağa; çocuk tasarımlarına renk katıyor.

Hem kız hem erkek çocuklarına hitap eden Zen Pırlanta tasarımları, çocuk takıları ile hareketlilik kazanmış durumda. Çocukların zevklerine uygun ve onları keyiflendirecek pek çok figürü üzerinde barındıran tasarımlar, aynı zamanda çocuk giysileriyle de son derece uyumlu bir şekilde kullanılabilir. Pırlantanın ışıltısı ile harmanlanan eşsiz figürler, tasarımların rengarenk bir görünüm elde etmesini sağlıyor.

Zen Pırlanta çocuk koleksiyonları içerisinde yer alan bebek bileklik, çocuk künyeleri, kolye ve bebek küpeleri başta olmak üzere pek çok tasarıma çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bileklik, kolye ve küpe modelleri set olarak satın alınabilmekte olup bir set ile parıltı ve ışıltıyı yakalayabilirsiniz. Zen Pırlanta, çocuk aksesuarlarında yenilikçi tasarımlar her zaman sizlerle!