Tasarım Kolyeler

Yeri geldiğinde ofise giderken size şık bir hava katan, yeri geldiğinde şık bir davette farkınızı gösteren “anlamı detayında gizli” bu kolyeleri siz de çok seveceksiniz.
Filtreler
Sırala

Hızlı Gönderi

Hemen İncele

Fark Yaratan Tasarım Kolyeler

Stili ile fark yaratmak isteyen kadınlara özel olarak geliştirilmiş bir seri olan tasarım kolyeler pırlantada farklı kesimleri ve birleşimleri görmekten hoşlananlara hitap ediyor. Her bir kadının doğasındaki özgünlükten ilham alınarak tasarlanan özel tasarım kolyeler farklılıklarıyla mücevher dünyasına damga vuruyorlar. Birbirinden farklı modeller, klasikten moderne, gelenekselden avangarda bütün farklı notaları içinde barındırıyor. Kültleşen özel tasarımların yanı sıra her yeni sezonda üzerine yeni tasarımlar eklenerek giden kolyeler, hem bugüne uyum sağlıyor hem de zamanın ötesine sesleniyor.

Yeri geldiğinde ofise giderken size şık bir hava katan, yeri geldiğinde şık bir davette farkınızı gösteren “anlamı detayında gizli” bu kolyeleri siz de çok seveceksiniz. Gerçekten de her bir tasarımın anlamı kendine has. Siz de özel tasarım pırlanta kolye modellerine bakarak kendinizi en çok yansıtan figürü bulabilirsiniz. Huzurlu görünüm sevenlere özel melek, gökyüzü gibi parıltılı olmak isteyenlere yıldız, aşkının sonsuzluğa uzanmasını isteyenlere sonsuzluk, yönünü keşfetmeyi çalışanlara pusula… Hepsi birbirinden güzel, hepsi birbirinden özel!

Siz de pırlanta ile taçlanmış bu benzersiz kolye tasarımlarına sahip olarak kendinize ve duruşunuza dair ipuçlarını verebilirsiniz. Modern geometrik şekillerden klasik düz hatlara kadar oldukça farklı çizgilerle bezenmiş kişiye özel tasarım pırlanta kolyeler ile Zen alanında yine çığır açıyor. Siz de hayatınızın her gününü özel yaşayanlardansanız anlamı ortaya koyan bu kolyelerden edinmeli, gündüzden geceye, her mekanda size eşlik edebilecek bir deneyime evet demelisiniz.