2-22 TEMMUZ
BÜYÜK ZEN PIRLANTA
İNDİRİMİ

Tasarım Kolyeler

Yeri geldiğinde ofise giderken size şık bir hava katan, yeri geldiğinde şık bir davette farkınızı gösteren “anlamı detayında gizli” bu kolyeleri siz de çok seveceksiniz.
En Sevilen Tasarım Kolyeler
En popüler
Filtreler
Sırala

Fark Yaratan Tasarım Kolyeler

Stili ile fark yaratmak isteyen kadınlara özel olarak geliştirilmiş bir seri olan tasarım kolyeler pırlantada farklı kesimleri ve birleşimleri görmekten hoşlananlara hitap ediyor. Her bir kadının doğasındaki özgünlükten ilham alınarak tasarlanan özel tasarım kolyeler farklılıklarıyla mücevher dünyasına damga vuruyorlar. Birbirinden farklı modeller, klasikten moderne, gelenekselden avangarda bütün farklı notaları içinde barındırıyor. Kültleşen özel tasarımların yanı sıra her yeni sezonda üzerine yeni tasarımlar eklenerek giden kolyeler, hem bugüne uyum sağlıyor hem de zamanın ötesine sesleniyor.

Yeri geldiğinde ofise giderken size şık bir hava katan, yeri geldiğinde şık bir davette farkınızı gösteren “anlamı detayında gizli” bu kolyeleri siz de çok seveceksiniz. Gerçekten de her bir tasarımın anlamı kendine has. Siz de özel tasarım pırlanta kolye modellerine bakarak kendinizi en çok yansıtan figürü bulabilirsiniz. Huzurlu görünüm sevenlere özel melek, gökyüzü gibi parıltılı olmak isteyenlere yıldız, aşkının sonsuzluğa uzanmasını isteyenlere sonsuzluk, yönünü keşfetmeyi çalışanlara pusula… Hepsi birbirinden güzel, hepsi birbirinden özel!

Siz de pırlanta ile taçlanmış bu benzersiz kolye tasarımlarına sahip olarak kendinize ve duruşunuza dair ipuçlarını verebilirsiniz. Modern geometrik şekillerden klasik düz hatlara kadar oldukça farklı çizgilerle bezenmiş kişiye özel tasarım pırlanta kolyeler ile Zen alanında yine çığır açıyor. Siz de hayatınızın her gününü özel yaşayanlardansanız anlamı ortaya koyan bu kolyelerden edinmeli, gündüzden geceye, her mekanda size eşlik edebilecek bir deneyime evet demelisiniz.

 
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Tasarım Kolyeler Nasıl Seçilir?

Tasarım kolyeleri; sevdiklerinizin tarzına, beğenisine göre seçebilirsiniz. Tasarım pırlanta kolyeler arasında yer alan sonsuz aşk kalp pırlanta kolye, şık ve zarif bir hediye isteyen kadınlara sunulabilmektedir. Bunun yanı sıra incelikli tasarım pırlanta kolye tasarımları içerisinde bulunan inci pırlanta kolye; hayatın her alanında tarzıyla ön plana çıkan kadınlar için idealdir. Hediye tasarım pırlanta kolyeler arasında da oldukça tercih edilenler arasında yer almaktadır.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Tasarım Pırlanta Kolyelerin Özelliği Nedir?

Pırlantada farklı kesimleri görmek isteyen kadınlara sunulan pırlanta tasarım kolyeler, fark yaratan tasarımlara sahiptir. Klasik tasarımların yerine yenilikçi tasarım isteyen kadınlara sunulan tasarım kolyelerin ön plana çıkan özelliği, kombinlerde estetik bir dokunuş sağlamasıdır. Kar tanesi, inci pırlanta, şans anahtarı olmak üzere farklı figürlerle hareketlilik kazanan tasarımlar; zarafeti de bünyesinde barındırıyor.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Tasarım Pırlanta Kolye Modelleri Nelerdir?

Tasarım pırlanta kolyeler, farklı tarzlara hitap edebilen tasarımlara sahiptir. Bu ise geniş bir model seçeneği anlamına gelir. Kalp pırlanta kolye, inci pırlanta kolye, kuru kafa siyah pırlanta kolye, samanyolu yıldız pırlanta kolye olmak üzere farklı tasarımlar; Zen Pırlanta tasarım pırlanta kolye koleksiyonu içerisinde yer alıyor.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Tasarım Pırlanta Kolyeler Nasıl Kombinlenir?

Altın tasarım kolye, özel tasarım pırlanta kolye olmak üzere fark yaratan tasarımların yer aldığı koleksiyon içerisindeki mücevherleri iş hayatınızda, gündelik hayat içerisinde ya da özel günlerinizde kullanabilirsiniz. Şık ve zarif takım elbise, abiye ve daha pek çok kıyafetler ile oluşturduğunuz kombinleri tasarım kolyelerle tamamlayabilirsiniz.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Neden Zen Tasarım Pırlanta Kolyeleri Tercih Etmelisiniz?

Zen Pırlanta tasarım pırlanta kolyeler içerisinde yer alan her tasarım, bakım garantisine sahiptir. Sahip olduğunuz pırlanta kolyelerin bakımını düzenli bir şekilde yapabilirsiniz. Birbirinden özel tasarımlar ile kombinlerinize hareketlilik katabilir, göz alıcı tarzınızı her ortamda ön plana çıkarabilirsiniz.