Zen Pırlanta

Tasarım Kolyeler

Zarif Pırlanta Tasarım Kolyeler

Mücevherde farklı kesim şekiller birlikte kullanılarak oldukça modern görünümler yakalanıyor. Yuvarlak kesimli pırlantalarla bir arada kullanılan baget kesimli pırlantalar net dikdörtgen sekillerinden ötürü klasik tasarımlara modern bir duruş katıyor.

Pembe Altın Zerafeti

Mücevher dünyası pembe altını sevmekte haklı. Çünkü hem pırlantalarla harika bir uyum yakaladı, hem de pırlantalara modern ve trendy bir hava katıyor. Zen Pırlanta'nın, tatlı bir hafta sonuna ya da bir ofis gününe mükemmel eşlik edecek pırlanta tasarım kolye modelleri, tüm zarafeti ile one çıkıyor.

Modern Romantik Kolyeler

Her yeni sezon moda dünyası için bir canlılık, beklenti ve sürpriz demek. Dünya podyumları her seferinde yeni trendlere sahne oluyor. Ancak bazi stiller var ki, farklı dokunuşlarla her zaman moda dünyasında yer alıyor. Romantik stil belki de bunlann arasında ilk sırada geliyor. Bu stil, pırlantalı yalın kolye tasarımlarla taçlanıyor. Zen Pırlanta'nın farklı kolye modelleri bir çok seçenek sunuyor. Kimi zaman boynumuzu melekler, yıldızlar süslüyor, kimi zaman geometrik sekiller safirler ve pırlantalarla buluşuyor, kimi zaman da damla formlan tüm zarafetiyle öne çıkıyor. Modern çizgiler daire formu, yumşak hatlarıyla geometrik sekiller arasında en sıcak olanlardan biri başı ve sonu olmayan daire, her kültürde dünyanın, ayın ve güneşin formu olarak sonsuz bir bütünlüğü, uyumu temsil ediyor. Zen Pırlanta'nın zarif kolye tasarımlarında, pembe ve beyaz altınla yapılan dairesel şekiller pırlantalarla ışıldıyor.

Özel Tasarımlar

Kalp atışlarınızı hızlandıracak, cazibeli pırlanta benzersiz görünümlere kavuşuyor. Rahat, tarz ve şık kullanımları ile göz kolye, kalp kolye gibi tasarımlar göz kamaştırıyor. Şansı her an yanınızda hissetmek için tercih edebileceğiniz yusufçuk kolye veya kelebek şans meleği kolye modellerini sizin için tasarladık. Tasarımlarıyla renkli ve eğlenceli bir dünyanın kapılarını açan Zen pırlanta şimdi büyüleyici detaylara imza atıyor.

 

Şans Anahtarı

Şans anahtarlarına inanır mısınız?

 

Şans anahtarları yeni kapıları ve yeni umutları temsil eder. Yeni başlangıçların uğuruna çok inanılır. Şans anahtarı kolyeler sayesinde yeni başlangıçları temsil eden bu harika mücevher her an yanınızda olacak. Kolyeler siyah ve sarı altının birleşiminin en güzel ve gösterişli hali ile sizlere sunuluyor. Sadelikten ve beyaz altından vazgeçemeyenler için de çok özel seçenekleri olan şans anahtarı kolyeleri ömür boyu boynunuzda taşıyabileceksiniz. Kalp ve sonsuzluk sembolünün romantik ve duygusallığına inananlar ya da kar tanesinin verdiği o huzurlu hissi kaybetmek istemeyenler için de çok özel tasarımlar sergiliyoruz. Hayatınızda şansa yer açın, yeni kapıların açılmasına ve yeni dönemlerin başlamasına izin verin!

Şans kolyesi her zaman yanınızda olacak ve her anınıza eşlik edecek. Bir kolye ile stilinizle fark yaratın. Şans kolyesi modelleri, kalbinizi çalacak güzellikte ve parlaklıkta. Altın şans kolyesi ile hem klasik hem de modern mücevherler ile tanışın. Şans anahtarı kolyeler çağdaş bir yorumla yeniden şekilleniyor. Beyaz ve sarının mükemmel uyumu…

 

 

Aşkınızın Burcu Kolyeler..

 

Burcunuzun şansı her zaman yanınızda olsun. Burç kolyeler kişiliğinizi yansıtan ve karakterinizi belirleyen özellikleri her an yanınızda taşımanız için tasarlandı. En kolay kullanılan ve zamansız bir şıklığın öğesi olan kolye modelleri hep yanınızda. Burç kolyenizi bir de pırlanta ile hayal edin. Özel renk çeşitliliği ile boynunuzda mükemmel duracak. Derin cazibe ya da sokakların ışıltısı hangisi size uyarsa uysun burcunuzun verdiği şans beraberinizde gelecek. Pırlanta detayı ile her ortama uyum sağlayabilen tasarımlar sayesinde mücevherleriniz hep çok göz alıcı. 

 

Kalbinin sesini dinleyen her kadının aradığı maneviyat ve enerji duygusunu şıklıkla birlikte tasarladık. Her yaştan ve günün her saati pırlanta taşımak isteyen kadınlardan ilham aldık. Su grubu, toprak ya da ateş grubu burçlar kişiliğinizi yansıtır. Aslan burcu kolye, akrep burcu kolye ya da başak burcu kolye modelleri ile her burç için özel tasarımlar sunuyoruz. Yengeç burcu, terazi burcu, kova burcu kolyekoç burcu kolye ve oğlak burcu kolyeler şansları ve tılsımlarıyla her an yanınızda olacak. Dikkat ve titizliği ile bilinen başak burcu ve boğa burcu kendini yansıtan ince işçilikle tasarlanmış başak burcu kolyeler ile kendine has tarzını yansıtacak. Duygusal ve romantik balık burcu ve ikizler burcu kolyelerinin zarif pırlantasına bayılacaksınız.

 

Burcunuzun şans tılsımı her zaman yanınızda olsun. Terazi burcu kolyeaslan burcu kolye ya da yay burcu kolyeler… Ayların üzerinizdeki etkisini her zaman hissedin. Sadece size özel ve sizi yansıtan mükemmel bir parça. Kusursuz pırlantanın en eğlenceli hali. Hem saflık hem de asalet günün her anında gösterişiyle sizinle. Yalnızca bir kolye ile gündüz kahvesine ya da gece davetlerine hazırsınız.

 

Devamını Oku
Crealive