Oval Pırlanta Yüzük

En popüler
Filtreler
Sırala

Zen Pırlanta Oval Yüzük

Oval pırlanta yüzük, pırlantanın elips şeklinde kesilmesi ve yüzük tasarımında kullanılması ile oluşur. Eşsiz güzelliği ile tarzına önem veren kadınlar için önemli bir tasarım olan oval pırlanta yüzükler, Zen Pırlanta’nın benzersiz dokunuşlarıyla sizlerle buluşuyor. Son derece etkileyici detaylara ev sahipliği yapan bu tür yüzük tasarımları, geniş ve zengin model çeşitliliği ile ön plana çıkıyor.

İhtişamlı bir görünüm arzulayanlar için özel olarak tasarlanan modeller Zen Pırlanta koleksiyonunda yer almakta olup ayrıca etkileyici ve detaylı tasarımlar da mevcuttur. Tarzınıza yenilik katmak istiyorsanız oval yüzük modellerini inceleyebilir, arzu ettiğiniz tasarımlara çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Oval Pırlanta Yüzük Modelleri

Pırlanta oval yüzük tasarımları, farklı zevk ve tarzlara hitap edebilecek detaylara sahip olduğu için Zen Pırlanta koleksiyonu, zengin bir model çeşitliliğine sahiptir. Yenilikçi tasarımlarıyla ön plana çıkan oval kesim pırlanta tasarımlarında, 0.20 karat, 0.44 karat oval yüzük modelleri sizlere sunulmaktadır. Pırlantanın kalınlık ve uzunluk oranının iyi ayarlanması, tasarımın eşsiz bir görünüm elde etmesini sağlar. Ayrıca kesimine bağlı olarak, pırlantanın parlaklığının artmasına katkıda bulunur.

Son derece eşsiz bir kesim ile estetik bir görünüm elde eden oval kesim pırlanta yüzük, yenilikçi modelleri sayesinde hayatın her alanında kusursuza yakın bir kullanım sunar. Tamtur pırlanta yüzük, tektaş yüzük modelleri ve daha pek çok tasarım; Zen Pırlanta’nın koleksiyonunda yer alan eşsiz mücevherlerdir.

Oval Pırlanta Tektaş Yüzük

Evlilik tekliflerinde kullanılabilen oval pırlanta tektaş yüzük tasarımları, merkezde yer alan oval şekilli tek taş ile eşsiz bir görünüm elde eder. Karat oranları farklılık gösterebilen bu tür tasarımlar, estetik ve zarif detaylara sahiptir. Yüzük seçiminde kullanılan pırlantanın karat oranı, rengi ve berraklığı gibi hususlara dikkat edilmesi; arzu edilen tasarımlara ulaşılmasını sağlar.

Oval Kesim Pırlanta Yüzük

Zen oval tektaş tasarımları arasında yer alan oval pırlanta yüzüklerin her biri, zarif ve estetik detaylarla bütünlüklü bir görünüme ulaşır. Zen koleksiyonunda yer alan tamtur, tektaş oval pırlanta yüzük başta olmak üzere birçok incelikli tasarıma Zen avantajlarıyla ulaşabilir, kıyafetlerinizi zarafetle bütünleştirebilirsiniz.