Zen Pırlanta

Renkli Taşlı Yüzükler

Renkli Taşlı Yüzükler

RENKLERİN ÇEKİM GÜCÜ

Mücevher dünyasında değerli renkli taşların yeri apayrı. Her biri, pırlantanın ışıltısına renk katarak ona farklı bir hava veriyor. Her taş, kendi hikayesini anlatıyor, özel bir duyguyu sembolize ediyor. Safir derin mavi rengiyle bağlılığı ve dürüstlüğü simgelerken, zümrüt büyüleyici yeşiliyle gücü, zenginliği ifade ediyor. Kıpkırmızı rengiyle yakut, enerji getiriyor ve tutkulu aşkın taşı oluyor. Renkli taşlar, Zen Pırlanta'nın “Renklerin Dansı” koleksiyonunda günden geceye kullanılabilecek sayısız modelde farklı kesimlerle yer alıyor. Bu koleksiyona en son, son elli yılın keşfi olan “tanzanit” de katıldı. Dünyada sadece Tanzanya'da Kilimanjaro Dağı'nın eteklerinde çıkan tanzanit, farklı ışıkların altında mavi ve mor tonları arasında dans ediyor.

Büyüleyici SAFİR YÜZÜK

Efsanelerin taşı safir, soyluların göz kamaştıran mücevherlerinden, günümüzde her zaman kullanılabilen zarif tasarımlara doğru masmavi bir yolculuk yaptı.

Tutkulu YAKUT YÜZÜK

Tutkulu aşkın taşı yakut, derin kırmızı rengiyle enerjimizi yükseltiyor, pırlantanın ışıltısıyla birleşerek tüm dikkatleri üzerimize çekiyor.

Zarif ZÜMRÜT YÜZÜK

Gücün taşı olduğuna inanılan zümrüt, pırlantalarla buluşarak zarafetimize ışıltı katıyor. Zen Pırlanta, dünyada tek bir yerde çıkan ve mücevher modasının son gözdesi olan "tanzanit'i pırlantalarla birleştiriyor.

Çarpıcı TANZANİT YÜZÜK

Doğada çok eski bir oluşum olan tanzanit, ilk kez 1967 yılında Tanzanyada Kilimanjaro Dağı'nın eteklerinde keşfedildi. Bu değerli taş, mavi ve mor tonlarının dans ettiği kadifemsi renklere sahip. Farklı ışıkların altında, kimi zaman sakin ve derin bir mavinin, kimi zaman da asaletin rengi morun tonları görülüyor Penelope Cruz, Anne Hathaway, Cate Blanchett ve Teri Hatcher gibi ünlüler kırmızı halıda tanzanitli mücevherleriyle boy gösteriyorlar. Dünyada popülaritesi gittikçe artan tanzanit, Zen Pırlanta'nın tasarımlarında pırlantalarla buluşarak farklı stillere sesleniyor Tanzanitin kişinin kendini daha iyi keşfetmesine, anlamasına yardımcı olduğuna inanılıyor. Dolayısıyla Zen Pırlanta koleksiyonundaki tasarımlar ruhunu keşfetmek, farkındalığını artırmak isteyenlere verilebilecek en anlamlı hediye. Stil gurulan, tanzanite olan ilginin her geçen gün artacağını ve dolayısıyla daha da değerleneceğini hatırlatarak şimdiden mücevher kutunuzda mutlaka yer almasını öneriyor.

İlhamını doğadan alan tasarımlar, büyüleyici renklerini değerli taşlardan alıyor. Doğal zenginliğimiz olan renkli taşlar mükemmel mücevherlere dönüşüyor. Ateş kızılı, gök mavisi ya da ormanın en derinliklerinden gelen o benzersiz yeşil… Hepsi tutkunun ve zarafetin birleşimi. Görenleri büyüleyen renkleriyle her ruh haline başka bir pırlanta. Renklerin çağrısına kulak verin.

Devamını Oku
Crealive