Renkli Taşlı Yüzükler

Rengarenk bir dünya Zen' de!
Filtreler
Sırala

Hızlı Gönderi

Zen Pırlanta Renkli Taşlı Pırlanta Yüzükler

Her doğal taşın bir enerji alanı ve aurası olduğu bilinmekte. Bu değerli taşların eşlik ettiği kolyelerin de kendilerine özgü enerjileri var. Zen Pırlanta doğadan aldığı ilhamla doğal taşların enerjisini özgün tasarımlı yüzüklerine işliyor. Farklı renkler, farklı enerjiler renkli taşlı yüzük koleksiyonunda sizleri bekliyor! Zarif tasarımların doğal taşlarla taçlandığı bu seride, sarıdan turuncuya, maviden mora giden renkli taşları göreceksiniz.

Ametist taşın mavisi, blue topazın mavisi, smooky quartzın kahve tonları bu seride göz alıcı tasarımların merkezinde yer alıyor. Pırlanta detaylarla bezenmiş renkli taşlı pırlanta yüzük ihtişam ve asaletin kavuşmasına şahitlik ediyor. Her tasarım, içinde farklı hikâye ve stiller barındırıyor; herkese farklı enerjiler sunuyor. Klasikten moderne giden farklı yüzük tasarımlarını özel günlerinizde kullanabilir, baş döndürücü bir etki yaratabilirsiniz. Zarif parmaklarınız renkli tek taşlarla şimdi çok daha büyüleyici! Renklerin doğal gücüne Zen’le evet deyin. Doğal güzelliğinizi doğal bir taşla bütünleştirmek istiyorsanız renkli taşlı pırlanta yüzüklerden edinmelisiniz. Kendinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden olan bu yüzükleri Zen’in diğer ışıltılı koleksiyonlarıyla kombinleyebilirsiniz. Kıyafet renginizle uyumlayabileceğiniz gibi beyaz ve siyah gibi sade tonlardaki kıyafetlerinizi renklendirmek için de kullanabilirsiniz. Rengarenk bir dünyayı Zen’de bulabilirsiniz. Hayatınızdaki değerli kadınlara hediye etmek için ideal takılardan olan renkli taşlı yüzükler çarpıcı renk ve tasarımlarıyla sahiplerini bekliyor.

 
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Renkli Taşlı Yüzük Modelleri Nelerdir?

Zen renkli taşlı yüzükler, farklı tarzlara hitap edebilen tasarımları bünyesinde barındırmaktadır. Doğadan alınan ilhamla tasarlanan yüzükler, benzersiz taşlarla hareketlilik kazanmış durumda. Pırlantalı renkli taşlı yüzük, pırlantalı ametist yüzük, blue sky pırlantalı renkli taşlı yüzük başta olmak üzere benzersiz tasarımlarla hayatın her alanında göz alıcı bir görünüm elde edebilirsiniz.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Renkli Taşlı Yüzüklerde Hangi Özel Taşlar Kullanılır?

Renkli taşlı yüzüklerde pırlanta, smoky quartz, mavi topaz, kuvars, firuze başta olmak üzere çok özel taşlar kullanılıyor. Renkli taşlı altın yüzük modelleri; altının eşsiz birleşimini üzerinde taşıyor.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Pırlanta Renkli Taşlı Yüzükler Nasıl Kombinlenir?

Pırlanta renkli taşlı yüzük, her kombine uyum sağlar. Davetlerde kullanılacaksa, şık ve sade bir elbise üzerinde, pırlantalı firuze yüzük tercih edilebilir. Bunun yanı sıra pırlantalı ametist yüzük de ideal bir seçenek olacaktır. İş hayatında şık bir görünüm için pırlantalı smoky quartz yüzük tasarımları arasından arzu ettiklerinizi seçebilirsiniz.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Neden Zen Renkli Taşlı Yüzükleri Tercih Etmelisiniz?

Renkli taşlı yüzükler, doğadan ilham alınarak tasarlanan benzersiz mücevherlerdir. Renkli taşlı pırlanta yüzük tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken ve estetik tasarımları sizlerle buluşturan Zen Pırlanta, en özel tasarımlara uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyor.

Renkli taşlı yüzük altın tasarımları ya da Zen’in pırlanta yüzük koleksiyonu içerisinde yer alan beyaz altın pırlanta, çiçekli pırlanta yüzük, prenses kesim pırlanta yüzük, 1 karat pırlanta yüzük tasarımları; kombinlerinizi estetik bir şekilde tamamlamak için tercih edebilirsiniz. Satın aldığınız pırlantalarda bakım garantisi bulunduğundan, 6 ayda bir Zen Pırlanta’nın ücretsiz bakım hizmetinden yararlanabilirsiniz.