Yakut Yüzükler

Sevginin, zenginliğin ve şansın taşı Yakut, iç ısıtan rengi ve tutkulu duruşu ile Zen Pırlanta tasarımlarını taçlandırıyor...
Filtreler
Sırala

Kırmızıdan Bordoya Bir Yol: Yakut Yüzükler

Dünyanın en değerli doğal taşlarından biri olan yakut taşı, iç ısıtan rengi ve tutkulu duruşu ile Zen Pırlanta tasarımlarını taçlandırıyor. Yüzyıllardır sevginin, zenginliğin ve şansın taşı olarak görülen yakut, aynı etkisini koruyarak eşsiz tasarımlarda yeniden hayat buluyor. Enerjinizi yükseltmek ve şanslı hissetmek için yakut taşlı yüzüklerden yararlanabilirsiniz. Zen Pırlanta, eşsiz yakut yüzük modelleri vintage klasik uyumunun en nadide örneklerinden. Geçmişin yadigâr taşları olarak görülebilecek yakutlar, bütün tasarımları asaletle taçlandırıyor. Her tasarım, içinde kendine özgün bir tılsım saklıyor. Farklı geometrik şekillerin ve farklı kesimlerin yer aldığı yüzük serisinde, klasikten moderne giden bir skala yer alıyor. Yalınlığı sevenler için narin çizgili yüzükler, gösterişi sevenler için keskin ve büyük hatlı taşlar aynı koleksiyon içerisinde yer alıyor. Yakutun pırlata ile taçlanmasıyla oluşan yakut pırlanta yüzük serisi, zarafet ve ihtişamı aynı potada eritiyor.

Şık kıyafetlerinizi tutku ve enerji yayan yakut yüzük ile taçlandırabilirsiniz. Yalın bir kıyafeti tek başına süsleyebilecek yakut yüzükleri Zen’in yakut kolye ve küpe modelleri ile kombinleyerek auranızı parlatabilirsiniz. Kırmızıdan bordoya uzanan renk skalasına sahip yakut taşlı yüzük koleksiyonu, rengin gücünü kullanıyor ve tutkulu bir görünüm vadediyor. Eğer hayatınızdaki masalın baş kahramanı kadına onun ihtişamına yakışır bir hediye vermek istiyorsanız yakut pırlanta yüzük harika bir tercih! Kırmızının tutkulu hali yakut kolyeleri Zen Pırlanta farkı ile deneyimleyin.