Yakut Yüzükler

Sevginin, zenginliğin ve şansın taşı Yakut, iç ısıtan rengi ve tutkulu duruşu ile Zen Pırlanta tasarımlarını taçlandırıyor...
Filtreler
Sırala

Kırmızıdan Bordoya Bir Yol: Yakut Yüzükler

Dünyanın en değerli doğal taşlarından biri olan yakut taşı, iç ısıtan rengi ve tutkulu duruşu ile Zen Pırlanta tasarımlarını taçlandırıyor. Yüzyıllardır sevginin, zenginliğin ve şansın taşı olarak görülen yakut, aynı etkisini koruyarak eşsiz tasarımlarda yeniden hayat buluyor. Enerjinizi yükseltmek ve şanslı hissetmek için yakut taşlı yüzüklerden yararlanabilirsiniz. Zen Pırlanta, eşsiz yakut yüzük modelleri vintage klasik uyumunun en nadide örneklerinden. Geçmişin yadigâr taşları olarak görülebilecek yakutlar, bütün tasarımları asaletle taçlandırıyor. Her tasarım, içinde kendine özgün bir tılsım saklıyor. Farklı geometrik şekillerin ve farklı kesimlerin yer aldığı yüzük serisinde, klasikten moderne giden bir skala yer alıyor. Yalınlığı sevenler için narin çizgili yüzükler, gösterişi sevenler için keskin ve büyük hatlı taşlar aynı koleksiyon içerisinde yer alıyor. Yakutun pırlanta ile taçlanmasıyla oluşan yakut pırlanta yüzük serisi, zarafet ve ihtişamı aynı potada eritiyor.

Şık kıyafetlerinizi tutku ve enerji yayan yakut yüzük ile taçlandırabilirsiniz. Yalın bir kıyafeti tek başına süsleyebilecek yakut yüzükleri Zen’in yakut kolye ve küpe modelleri ile kombinleyerek auranızı parlatabilirsiniz. Kırmızıdan bordoya uzanan renk skalasına sahip yakut taşlı yüzük koleksiyonu, rengin gücünü kullanıyor ve tutkulu bir görünüm vadediyor. Eğer hayatınızdaki masalın baş kahramanı kadına onun ihtişamına yakışır bir hediye vermek istiyorsanız yakut pırlanta yüzük harika bir tercih! Kırmızının tutkulu hali yakut kolyeleri Zen Pırlanta farkı ile deneyimleyin.

Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Yakut Yüzük Modelleri Nelerdir?

Yakut taşlı yüzük modelleri, yakutun eşsiz kırmızı tonu ve Zen’in benzersiz dokunuşlarıyla kalbinize dokunuyor. Eşsiz pırlantalı uğur böceği tasarımı, feniks konsepti, birden fazla yakut taşından oluşan modeller; kırmızıdan bordoya uzanan eşsiz serüveni en güçlü detaylarla ifade ediyor.

Tutkulu ve sıcacık renk tonlarıyla yakut pırlanta yüzük modelleri, sonsuz aşkınızın sembolü olacak! Pırlanta ve zümrütün benzersiz anlamlarıyla yaşamınıza dokunacak altın yakut yüzük modelleri ile ortamların ışıltısını üzerinize çekeceksiniz.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Yakut Yüzük Nasıl Seçilir?

Yakut yüzükler, kırmızıdan bordoya uzanan göz kamaştırıcı renk seçenekleriyle ön plana çıkıyor. Koyu kırmızı yakut taşı, bordonun büyüleyici dokusunu en iddialı şekilde yansıtırken, daha açık renkteki yakut taşları, kırmızının saflığına vurgu yapıyor.

Yakutun büyüleyiciliğine ev sahipliği yapan yüzük modelleri arasında belirleyici unsur renk tonudur. Tarzınıza, taleplerinize ve beklentilerinize göre kırmızıdan bordoya kadar uzanan geniş renk skalası arasında tercihte bulunabilirsiniz.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Yakut Pırlanta Yüzükleri Nasıl Kombinlemelisiniz?

Yakut yüzükler, her türden kombinin bir parçası olmaya uygundur. Her ortama adapte olabilir, her kombinde hayat bulabilir. Şansın, zenginliğin, mutluluğun, birlikteliğin ve ihtişamın sembolü olan yakut taşı, gündelik kombinlerden özel davetler için hazırladığınız kombinlere kadar her ortam için uygundur.

Gündelik kombinlerinize sportif bir hava katan yakut pırlanta yüzükler, elbise ve abiye gibi özel kıyafetleri ışıltı ve zarafetle tamamlar. Estetik anlamda büyüleyici ve göz kamaştıran bir yapıya sahip olan yakut pırlanta yüzük modelleri, yakut taşının tüm anlamlarını da bünyesinde barındırır.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Neden Zen Yakut Yüzük Tercih Etmelisiniz?

Zen Pırlanta, değerli taşların ihtişamlı yolculuğunu yansıtan, tabiattan ilham alınarak tasarlanmış seçkin yakut yüzük koleksiyonu ile ruhunuza dokunuyor. Değerli taşların pırlantanın kusursuzluğuyla kesiştiği koleksiyonda, birçok seçkin ve dikkat çeken tasarım yer alıyor.

Zen ayrıcalıkları ise değerli taşlardan oluşan mücevherlerinizin yaşamınızın tamamına eşlik ederek sonsuz sevgiyle dolu yolculuğunuza estetik katacak. Ömür boyu bakım garantisi ve 9 ay içinde 1 defaya mahsus ölçü değiştirme hakkı sunulan, sertifikalı pırlanta mücevherlere Zen kalitesiyle sahip olabilirsiniz.