Slider
ÇOK SATAN BABALAR GÜNÜ HEDİYELERİ

Babalar Gününe Özel Hediye Fikirleri


Babanızı mutlu edecek, tarzını en özel şekilde yansıtacak bir hediye arayışındaysanız Zen Pırlanta, şıklık ve lüksün yaratıcı dokunuşlarla bir araya geldiği hediye seçeneklerini sizlerle buluşturdu. Babalar Günü hediye seçenekleri arasında bulunan tasarımların aldığı ilhamın estetik yansıması olan erkek parfümleri, saat, tesbih, erkek bileklik ve kol düğmeleri olmak üzere birçok ürünü değerlendirebilir, mücevher modelleriyle babanızın stilini ön plana çıkarmasını sağlayabilirsiniz.

Tarzına önem veren babalara verilebilecek hediyeler arasında kendisine özel bir konum edinen erkek küpeleri, doğanın sadeliğini ve canlılığını yansıtma konusunda oldukça başarılı. Babalar Günü hediyesi olarak değerlendirilebilen erkek küpeleri, baba adaylarına da hitap ediyor.

Tarz sahibi babaların kombinlerine incelikli bir dokunuşta bulunmasını sağlayan erkek küpeleri, pırlanta ile hareketlilik kazanmış durumda. Işıltısı ile görenleri büyülemeyi başaran pırlanta erkek küpelerine şık kutusunda sahip olabilirsiniz. Zarafetini siyah pırlanta ile taçlandırmak isteyen babalara ya da baba adaylarına siyah pırlanta erkek küpelerini sunabilirsiniz. Estetik ve zarafet, tek bir küpede buluşmaya devam ediyor.

Babalar Günü Hediyesi

Babalar günü, her yıl haziran ayının üçüncü haftasında baba ve baba adaylarına özel olarak kutlanan bir gündür. Bu özel günü böylesine biricik ve değerli kılan şey, en sevdiklerimize anılarla dolu bir armağan verebilme şansıdır. Her armağan, anıların zamanı aşarak mühürlenmesi ve sevgimizi en etkili şekilde ifade etmenin seçkin bir yoludur.

Asırlardır ışıltısıyla büyüleyen pırlanta, her özel günü unutulmaz ve yegane kılar. Çünkü pırlanta; sonsuzluğu ve çok özel bir sevgiyi simgeler. Tarihin en efsanevi değerli taşı olan bu sonsuz ışıltı kaynağı, her özel günde olduğu gibi Babalar Günü’nde de sonsuz sevginizi ifade etmenin en eşsiz yöntemi.

Babalar Günü’nde eşsiz bir hediye seçeneği olan pırlanta mücevherler, aynı zamanda sevginizi de ön plana çıkarıyor. Tarihin her döneminde sevginin, sonsuzluğun ve güçlü bağların sembolü olarak görülen pırlanta, kusursuz ışıltısıyla babalarınız için de en eşsiz armağandır. Zen’in Babalar Günü’ne özel olarak hazırladığı koleksiyonunda, erkek bileklikleri , erkek saatleri, erkek yüzükleri ve parfümler gibi baba ya da baba adayları için birçok seçkin hediye önerisi bulunuyor.

Babalar Gününe Özel Hediye Önerileri 2024


Hayatınızda “baba” figürü olarak gördüğünüz kişiye ya da babanıza sunabileceğiniz eşsiz seçenekler, Zen Pırlanta’nın muhteşem koleksiyonunda sizi bekliyor. Babalar Günü için hediye arayışınızı sonlandıracak seçeneklerin her biri, yaratıcılık ve özgünlüğün bir aradalığını yansıtıyor. Kokuları ile mest eden erkek parfümleri, pırlanta parıltısının estetik yansıması olan erkek saatler, manevi yönü ile ağır basan tesbihler başta olmak üzere pek çok tasarım; babanız ya da eşiniz için tercih edebileceğiniz seçenekler arasında yer alıyor.

ZEN Erkek Parfümleri


Zen koleksiyonunun vazgeçilmezleri arasında bulunan erkek parfümleri, etkileyici kokuları ile muhteşem bir hediye seçeneği olarak değerlendirilebilir. Sapphire Men Erkek Parfüm, Ruby Men Erkek Parfüm olmak üzere zengin bir çeşitliliğe sahip olan koleksiyon; farklı tarzlara hitap eden koku seçeneklerini barındırıyor. Ferah notaların yer aldığı erkek parfümleri , her mevsim kullanılacak tasarımların oluşmasını sağlıyor ve bu sayede yıl boyunca tazelik ve enerji dolu bir koku deneyimi sunuyor. Bunun yanı sıra kış aylarında da kullanılabilen odunsu kokuların hâkim olduğu ürünler, yenilikçi bir kullanım vadediyor.

ZEN Erkek Saat


Pırlantanın lüks bir tasarım ortaya çıkarmak için verdiği ilhamın bir eseri olan erkek saat modelleri, kreatif detaylarıyla klas bir görünüm elde etmek isteyen erkeklere sunuluyor. Koleksiyonda bulunan saat tasarımlarında karat ağırlıkları değişebilen pırlantalar kullanıldı. Her pırlanta, modelin büyüleyici bir ışıltı elde etmesini sağlıyor. Yuvarlak ve dikdörtgen olmak üzere çerçeve kısmına sahip olan saat modellerinde, merkezde olacak şekilde ZEN logosu yer alıyor. İlk Babalar Günü hediyesi kapsamında yer alan saat tasarımlarıyla babanız ya da eşinizin çok daha klas kombinler hazırlamasını sağlayabilirsiniz.

ZEN Tesbih


Manevi değeri ile çok özel bir hediye seçeneği olarak değer gören tesbih modelleri, Zen ışıltısını yansıtan tasarımlar arasında yer alır. Kuvars, akik olmak üzere değerli taşların estetik dansı için çok özel bir sahne görevi gören tesbih modelleri ; altın ve pırlantanın uyumunu ön plana çıkarıyor. Her biri bir sanat eseri olmaya aday tesbih modellerini tercih ederek babanıza onu ne kadar çok sevdiğinizi ışıltılı bir şekilde sunabilirsiniz.

ZEN Erkek Bileklik


Her tarza ve kombine uyum sağlayabilen tasarımların yer aldığı Zen erkek bileklik koleksiyonu, vazgeçilmez modelleri sizlere sunuyor. Dayanıklılıkları ile bilinen çelik malzemenin kullanıldığı modeller, pırlantalı bileklik tasarımları, gümüş ve ay figürleriyle manevi bir değer kazanan bileklikler ve daha fazlası; koleksiyonun unutulmaz modelleri arasında yer alıyor. Kişisel bir aksesuar olmaya aday bileklik modelleriyle babanıza benzersiz bir hediye sunabilirsiniz.

ZEN Kol Düğmeleri


Şarkılara konu olan kol düğmeleri, erkeklerin yaratıcı tarzlarını sembolize eden detaylara sahip maskülen aksesuarlardandır. Babalar Günü hediye önerisi kapsamında değerlendirilebilen kol düğmeleri , farklı stillerin tamamlayıcıları arasında yer alır. Çelik ve pırlantanın ahengi ile tasarlanan modeller, özellikle uzun süreli kullanımlar için idealdir. Bunun yanı sıra pırlantalı saat çelik kol düğmeleri, daha çok klasik tasarımların dışına çıkmak isteyen erkeklere sunulan hediye seçenekleri olarak ön plana çıkar.

ZEN Kravatlar


Minik bir pırlantanın kattığı zarafet ile ihtişamlı bir görünüm elde eden kravatlar , klasik görünümlerin şıklığına vurguda bulunuyor. Renkleri ve desenleri çeşitlilik gösteren modeller, her zaman kıyafetlerinin renkli yanlarını ön plana çıkarmak isteyen erkeklerin taleplerini karşılıyor. Kusursuz detayların hâkim olduğu tasarımlarda genellikle yuvarlak kesim pırlantalar tercih ediliyor.

Babalar Günü Hediyesi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler


Babalar günü için en iyi hediye seçiminde dikkat etmeniz ve ön planda tutmanız gereken birçok husus mevcuttur. Bu hususlar ise şu şekilde sıralanabilir:

Bunların yanı sıra babanızın ihtiyaçlarını ön planda tutabilir, istediğiniz aksesuarlarla kombinlerini yenilikçi bir şekilde tamamlamasını sağlayabilirsiniz.

İlk Babalar Günü Hediyesi


Yeni baba olmuş eşinize unutamayacağı bir hediye sunmak istiyorsanız mutluluğunu daim kılacak seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Zarif detaylarıyla koleksiyonun büyüleyici seçenekleri arasında yer alan erkek bileklikler, küpe ve kol düğmelerinin yanı sıra farklı alt, orta ve üst notalara sahip parfümler; yeni baba olmuş erkeklere sunulabilir.

Bebeğine kavuşmuş yeni babalara, sevginizi sunabileceğiniz eşsiz hediyeler bulunuyor. Erkek pırlanta bileklikler tarzını modern ve incelikli dokunuşlarla tamamlamak isteyen erkeklerin, istedikleri kombinlere zahmetsizce ulaşmasını sağlayacaktır. Maskülen çizgilerle eşsiz bir görünüm elde eden erkek bileklikleri, pırlantanın ışıltısını üzerinde taşır.

ZEN Erkek Parfüm


Zen koleksiyonunda bulunan parfüm seçenekleri, muhteşem kokuları ve uzun süreli kalıcılıklarıyla yeni baba olmuş erkeklere sunulabilecek hediyeler arasında yer alır. Ferah kokuların hâkim olduğu ürünler, çok daha klasik kokularla ahenk kazanan parfümler ve daha fazlası; parfüm koleksiyonunun vazgeçilmezleri olarak değerlendirilebilir.

ZEN Erkek Pırlanta Yüzük


Pırlanta ile tasarlanarak şıklığın bambaşka bir yönünü vurgulayan erkek pırlanta yüzükler, Babalar Günü için en iyi hediye seçenekleri kapsamında değerlendirilebilir. Zengin seçeneklerin yer aldığı yüzük modellerini Zen ayrıcalıklarıyla satın alabilir, sizin için önemli ve baba figürünün karşılığı olan erkeklere sunabilirsiniz.


Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Babalar Günü Hediyesi Ne Alınır?

Zen Pırlanta, Babalar Günü’ne özel koleksiyonu ile sevdiklerinizi pırlantanın muhteşem ışıltısıyla buluşturuyor. Zen’in Babalar Gününe özel koleksiyonunda parıltısı ile göz alıcı bir görünüm elde eden tasarımlar bulunuyor. Ayrıca koleksiyonda kokusuyla anıları unutulmaz kılan erkek parfümleri, zamanı ölümsüzleştirecek saatler ve benzersiz tasarımlarıyla tesbih modelleri de bulunuyor. Her özel günde olduğu gibi: en güzel Babalar Günü hediyesi Zen’de!
Babalar Günü hediyesi seçerken babanızın ilgi alanlarını ve zevklerini ön plana çıkaran armağanları tercih edebilirsiniz. Bu özel günde en sık tercih edilen hediyeler arasında; parfüm, tesbih, yüzük, bileklik gibi aksesuarlar yer alır. Yeni babalara hediye ise aynı ölçüde bu özel anı ölümsüz kılmaya yönelik olmalıdır.
Çocukların dünyaya merhaba dediği ilk dönemler, babalar için tüm yaşamlarının en unutulmaz anıdır. Babalar Günü’nü unutulmaz kılmak ve sevdiklerinizin baba olma sevincine ortak olmak için pırlantanın kusursuz ışıltısını tercih edebilirsiniz. Sonsuzluğu simgeleyen pırlanta, en özel günleri de sonsuzlukla buluşturur.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Babalar Hangi Hediyelerden Hoşlanır?

Kişisel zevkleri çerçevesinde çeşitli aksesuarlar ya da gündelik yaşamda işlerine yarayabilecek kişisel bakım ürünlerinden oluşabilir. Eğer baba adaylarına benzersiz bir hediye sunmak istiyorsanız, kokularıyla büyüleyen parfümler arasından tercihte bulunabilirsiniz. Doğanın sadeliğini, ferah ve keskin bir açılış yapan erkek parfümü ile bir araya getirebilir, baba adaylarının her ortamda kendilerini muhteşem hissetmelerine destek olabilirsiniz. Babalar günü hediyesi olarak değerlendirilebilen erkek parfümlerinde çeşitlilik son derece fazladır. Cesur ve kendisine güvenen erkeklerden ilham alan parfümler, doğanın huzurunu benzersiz notalarla sunan parfüm çeşitleri, yüzükler, saatler ve bileklikler ve daha fazlası; baba adaylarına muhteşem bir hediye olacaktır.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Babanıza Uygun Hediye Seçimini Nasıl Yapmalısınız?

Babanıza uygun hediye seçenekleri için babanızın tarzını ve kullanmaktan hoşlandığı aksesuarları ön planda tutmanız, en özel ve yaratıcı hediyeyi tercih etmenizi sağlayacaktır. Kol düğmelerini kombinlerinin ışıltılı parçaları olarak gören babanıza pırlantalı kol düğmelerini hediye edebilirsiniz. Bunun yanı sıra zamanı eşsiz bir tasarım ile takip etmekten hoşlanan babanıza Zen Pırlanta koleksiyonunda bulunan pırlantaları sunabilir, kombinlerin klas görünümlerini vurgulayabilirsiniz. Farklı tarzlara hitap etme konusunda son derece başarılı olan bileklikler, sade ve zarif bir tasarıma sahip olabildiği gibi hareketlilik sağlayan detaylara da sahip olabilmektedir. Siyahın asaletini tarzının merkezine koymayı arzulayan erkeklere siyah pırlantalı erkek bilekliklerini hediye olarak tercih edebilirsiniz. Özellikle incelikli tasarıma sahip kol saatleriyle bir arada kullanılabilen ve muhteşem bir uyum yakalayan siyah pırlantalı bilekliklerin yanı sıra çelik bileklik, pırlantalı çelik bileklik de sunabilir, sevdiğiniz o çok özel insanı mutlu edebilirsiniz.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

En Çok Tercih Edilen Babalar Günü Hediyesi Nedir?

Babalar Günü’nde sonsuz sevginizi yansıtacak hediyeler arasında erkek kolyeleri ve erkek bileklikleri çok özel bir yer ediniyor. Modern, incelikli ve zarif detaylarla tasarlanan erkek takıları; tutkunun ve sadakatin özel simgesi olarak karşımıza çıkıyor. Siyah pırlantanın muhteşemliğini üzerinde taşıyan ve kombinlere zarafet katan erkek yüzükleri, erkek bileklikleri, erkek kolye modelleri pırlanta detaylarıyla yenilikçi bir görünüm elde ediyor.

Babalar günü hediyesi olarak ne alabilirim sorusuna estetik bir cevap bulmak isteyen kişilere hitap eden erkek kolyelerinin yanı sıra muhteşem tasarımlarıyla ön plana çıkan bileklikleri de tercih edebilirsiniz. Pırlanta ve çeliğin muhteşem uyumuyla ortaya çıkan bileklikler, eşsiz görünümleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Zarif, estetik tasarımıyla sevdiklerinize sunabileceğiniz erkek bileklikleri, modern ve incelikli bir görünüm vadediyor. Hediyelerinize estetik ve zarif bir dokunuşta bulunan seçeneklerin her biri, sevginizi göstermenizi de sağlayacaktır.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Zen'de Babalar Gününe Özel Fırsatlar Nelerdir?

Zen Pırlanta, Babalar Günü’ne özel koleksiyonuyla tüm özel duyguların bir arada yer aldığı eşsiz hediyeleri çok özel fiyatlarla sunuyor. Erkek bileklikleri, kolyeler, saatler, küpeler ve parfümler; koleksiyonun nadide ürünleri arasında bulunuyor. Babalar Günü hediye fikirleri içerisinde yer alan pırlanta mücevherler, estetik ve zarafetin muhteşem birlikteliğine sahne oluyor.
Modern ve incelikli detayları sayesinde her tarza ilham veren kol saatleri, spor şık kombinlerin en özel tamamlayıcıları olarak değer görüyor. Babalar Günü hediyesi ne olabilir sorusunun en incelikli cevabı olan erkek bileklikleri, pırlantanın asaletiyle harmanlanıyor. Babalar Günü’nde, bütün duygularınızı tek bir hediye üzerinden sunmak istiyorsanız, Zen Pırlanta Babalar Günü Koleksiyonunu inceleyebilirsiniz.
Zen PırlantaGüvenli
Alışveriş
Zen PırlantaÖlçü
Değişimi
Zen PırlantaHologramlı
Sertifika
Zen Pırlanta Kolay
İade