Kravatlar

Zen Pırlanta, erkekler için yarattığı aksesuar koleksiyonu ile maskülen çizgilere ışıltı katıyor. Erkeklerin vazgeçemediği aksesuarlar arasında yer alan kravatlar pırlanta ile buluşuyor...
En düşük fiyat
Filtreler
Sırala

Zen Kravatları ile Kombinleriniz Artık Daha Güzel

Yenilikçi tasarımlarıyla kravatlar, kombinlere estetik ve zarif bir dokunuşta bulunan aksesuarlardır. Erkeklerin vazgeçemediği aksesuarlar arasında yer alan kravatlar, erkekler için bir aksesuardan çok daha fazlasını ifade eder. MÖ 200’lü yıllardan beri kravat, erkeklerin en değerli aksesuarıdır. Klasik ve spor giyim tarzının merkezinde yer alan kravat modelleri, her ortamda bütünlüklü kombinlere ulaşılmasını sağlıyor.

Pırlantaya hak ettiği değeri veren Zen Pırlanta kravat koleksiyonu, pek çok eşsiz tasarıma ev sahipliği yapıyor. Eşsiz kravat modellerinin yanı sıra Zen Pırlanta hobi aksesuarları kategorisini de inceleyebilir, ışıltılı pırlantalı tasarımlar arasından arzu ettiklerinizi satın alabilirsiniz.

Klasikten Modern İzlere: Zen Kravat Tasarımları

Sade kravat, pırlantalı kravat ve daha pek çok yenilikçi tasarımın yer aldığı Zen Pırlanta koleksiyonu, her zaman özel, her zaman dikkat çeken kombin arzulayan erkeklere hitap ediyor. Eşsiz bir aksesuar olarak fark yaratan kombinlerin merkezinde kullanılan erkek kravat modelleri, zengin çeşitliliği ile erkeklere hitap ediyor. Pırlantanın hareketlilik kattığı kravatlar ile tarzınıza yenilik katın!

Erkek kravat modellerinde eşsiz tasarımları bir arada sunan Zen Pırlanta, tarzınıza uygun kravat modellerine zahmetsizce ulaşmanızı sağlıyor. Kravat çeşitleri arasında sıra dışı renklerle tasarlanmış modeller bulunuyor. Zen Pırlanta koleksiyonu içinde yer alan renkli  kravat modellerini inceleyebilir, kravat fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.