2-22 TEMMUZ
BÜYÜK ZEN PIRLANTA
İNDİRİMİ

Tasarım Küpeler

Her Tasarım, Yeni Bir Hikâye! Tasarımda güçlü hikayeleri benimseyen Zen Pırlanta, koleksiyonunda güçlü insanlardan ilham aldı.
En Sevilen Tasarım Küpeler
En popüler
Filtreler
Sırala

Her Tasarım, Yeni Bir Hikâye!

Tasarımda güçlü hikayeleri benimseyen Zen Pırlanta, koleksiyonunda güçlü insanlardan ilham aldı. Her küpenin tasarım aşamasında pırlantanın ihtişamı ve gücü ön plana çıkarıldı. Güçlü görünümü sevenlerin, şıklığını doyasıya göstermek isteyenlerin, farklı olmaktan hoşlananların vazgeçilmez takısı tasarım pırlanta küpeler oldu.

Farklı tarzlardaki modelleri ile Zen Pırlanta, sizlere küpe tasarım konusunda geniş bir skala sunuyor. Koleksiyonda, uzun ve kısa küpe seçenekleri, çember ve sarkıt küpeler yer alıyor. Küpede gösterişli duruşu sevenleri de sadelikten ve zarafetten yana olanları da memnun ediyor. Tarzınıza en uygun modelleri burada bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Gündelik kıyafetlerinizle kombinleyebilir ya da şık bir davet için kullanabilirsiniz. Sade bir kıyafette gösterişli; gösterişli bir kıyafette sade bir küpe kullanarak zıtlıkların bir aradalığından doğan güzellikten yararlanabilirsiniz. Kadınlara özel gösterişli figürler ile çehrenize ışıltı ekleyebilirsiniz.

Tasarım inci küpeler, tasarım pırlanta küpeler sizin özel ruhunuzu yansıtacağından kuşkunuz olmasın. Kendinizi bu ışıltılı küpelerle mutlu edebilir, her kullanımda ışıltınıza ışıltı katabilirsiniz. Eğer hayatınızdaki özel kadına onun gibi özel bir tasarım küpe armağan etmek istiyorsanız koleksiyondaki eşsiz küpeleri tercih ederek onun için unutulmaz olabilirsiniz. Özel tasarım erkek küpeleri ile karizmatik ve ışıltılı bir duruş sergileyebilir, pırlantanın gücünü çehrenizde hissedebilirsiniz. Kadın ve erkekler özel birbirinden farklı tasarım pırlanta küpeler için en doğru adres Zen Pırlanta.