2-22 TEMMUZ
BÜYÜK ZEN PIRLANTA
İNDİRİMİ
En popüler
Filtreler
Sırala

Çehrenizi Aydınlatan Bir Çift Parlayan Yıldız

Yıldızlardan ilham alınarak tasarlanmış pırlanta küpe koleksiyonu ile Zen Pırlanta mücevher kutunuzun vazgeçilmez klasiği olmayı sürdürüyor. Yüzyıllar boyunca en değerli mücevher olan pırlanta, Zen ile yeni bir anlam kazanıyor, eskinin klasik ve kült görünümleri ile yeninin cüretkâr ve modern tarzının yan yana geldiği bazen de iç içe geçtiği bu zamansız tasarımları çok beğeneceksiniz.

Pırlanta küpe modelleri arasında sizleri hangi tarzlar mı bekliyor? Stilinde farklı olmaktan hoşlananların vazgeçilmezi tasarım küpeler, doğal olanın gücünden esinlenerek tasarlanmış Renkli Taşlı Küpeler, doğanın ihtişamından ilham alınarak tasarlanmış Safir, Zümrüt ve Yakut Küpeler, keskin köşeleri ve parıltılı görünüşü ile Baget Küpeler, zarif ve ince çizgili tasarımıyla Tria Küpeler, sıra dışı duruşuyla bilinen Reina Küpeler, gümüşün en özel figürlerle taçlandırıldığı Gümüş Küpeler.

Siz de çehrenize yıldızlar kadar parlak ışıltılar katmak istiyorsanız, stilinizi parıltı ile tamamlamak istiyorsanız tercihiniz Zen’den yana olmalı. Zen pırlanta küpeleri tek başına kullanabileceğiniz gibi diğer mücevherlerinizle kombinleyerek kullanabilir, ışıltınızı katlayabilirsiniz. Küpe modellerinin klasikten moderne, yalınlıktan ihtişama doğru farklılaşan modelleri, bazen günlük bir kıyafet ile bazen de şık gece elbiseleriniz ile kullanabilirsiniz. Çehrenizi aydınlatacak bir çift parlayan yıldıza Zen ile ulaşabilirsiniz.