Renkli Taşlı Küpeler

Doğanın ve doğal olanın gücünden esinlenerek tasarlanmış renkli taşlı küpeler,
içindeki farklı renkleri dışa vurmak isteyen kadınları Zen Pırlanta’ da buluşturuyor...
En düşük fiyat
Filtreler
Sırala

Rengarenk Küpeler

Doğanın ve doğal olanın gücünden esinlenerek tasarlanmış renkli taşlı küpeler, içindeki farklı renkleri dışa vurmak isteyen kadınları Zen Pırlanta’da buluşturuyor. Bin bir rengi içinde barındıran kadınlar, kendileri gibi parlayan renklerdeki küpeleri tercih ediyor. Siz de renkli bir ışıltıyla parlayıp doğanın gücünü çehrenizde hissedebilirsiniz.

 

Her doğal taşın bir enerji alanı ve aurası olduğu bilinmektedir. Bu değerli taşların eşlik ettiği küpelerin de kendilerine özgü enerjileri vardır. Zümrüt taşı sadakat ve aşkı temsil ederken zümrüt küpe zarafet ve asalet vadeder. Safir taşı dürüstlük ve sadakat anlamına gelirken safir küpe bağlılığın simgesidir adeta. Ametist taşı bilgeliği ifade ederken ametist küpe huzuru hissettirir. Firuze taşı pozitifliği simgelerken firuze küpe güzel enerjiler yayar. Zen pırlanta bu serisinde renkli taşlı halka küpe, renkli taşlı altın küpe, blue topaz küpe, ametist küpe ve firuze küpe gibi birbirinden eşsiz modellerle karşınızda!

 

Her küpe, doğanın en değerli doğal taşları ile taçlanırken unutulmaz bir tasarıma da imza atılıyor. Stilinize uygun rengi ve eşsiz tasarımı seçerek eğlenceli bir kutlamaya katılabilir, ciddi bir toplantıda gözleri üzerinize toplayabilir ya da gündelik kombininizi taçlandırabilirsiniz. Doğanın iyileştirici gücünden ilham alarak tasarımlarını yapan Zen Pırlanta, renkli taşlı altın küpe koleksiyonu ile kendini iyi hissettirmek isteyen kadınlara kendileri için alabilecekleri bir hediye sunuyor. Eğer hayatınızdaki değerli kadınlar için doğadan gelen değerli bir hediye almak istiyorsanız en değerli taşlarla tasarlanmış renkli pırlantalı küpeleri seçebilirsiniz. Seni sen yapan renkli tasarımlar Zen’de.