Charm Bileklikler

Evrensel sembollerin yeniden yorumlandığı charm bileklikler, nesiller boyunca insanlığın en çok ihtiyaç duyduğu konularla ilgili: Sevgi ve şans! Sevgiyi temsil eden kalp, melek ve sonsuzluk figürleri; şansı simgeleyen at nalı, fil ve yonca figürleri Zen Pırlanta’ da yeniden yorumlanıyor...
Filtreler
Sırala

Hediyede Anlamı Sevenlerin Tercihi: Charm Bileklikler

Evrensel sembollerin yeniden yorumlandığı charm bileklikler, nesiller boyunca insanlığın en çok ihtiyaç duyduğu konularla ilgili: Sevgi ve şans! Sevgiyi temsil eden kalp, melek ve sonsuzluk figürleri; şansı simgeleyen at nalı, fil ve yonca figürleri Zen Pırlanta’da yeniden yorumlanıyor. Geçmişin sembolleri, modern çizgilerle güncellenerek çağa uyum sağlıyor. Farklı kültürlerin ortak mirası olarak sayılabilecek bu figürleri, bilekliğinizde taşıyarak geçmişten gelen romantik duyguları yeniden canlandırabilirsiniz.

Kendinize en yakın gelen figürü seçerek, kendi tarzını ortaya koyabilir, hayata dair beklentilerinizi bu tatlı metaforlarla ifade edebilirsiniz. Sizin kelimeleriniz, sizin stilinizle charm bileklikler aracılığıyla buluşuyor. İster zinciri ile birlikte ister zincirden bağımsız olarak alıp birbirleriyle kombinleyerek kullanabileceğiniz charmlar, takılarının anlamlı olmasını isteyenler için ideal. Charmların farklı kombin imkanı sayesinde günün anlam ve önemine uygun bir tercihte bulunarak kullanılabilir ya da ruh halinize uygun olarak değişimler yapabilirsiniz.

Charm bilekliklerin her kıyafete uyum sağlamaları ise bu bilekliği ayrıca çekici kılmaktadır. Gündelik bir kombinle kullanabileceğiniz gibi şık bir elbise ile de kullanabilir, bileklerinize hareket ekleyebilirsiniz. Hareketli yapısı ile altın charm bilekliği kullandığınız her an verdiği pozitif enerjiyi hissedebilirsiniz. Yakın arkadaşınıza, aile üyelerinize, sevgilinize; kısacası sevdiğiniz herkese kolaylıkla hediye edebileceğiniz charm bileklikler karşı taraf için ilham verici bir armağan niteliğinde. Hediyede derin anlamları sevenler için birbirinden anlamlı charmlar Zen Pırlanta’da.