Erkek Kolyeleri

Zen Pırlanta, erkekler için yarattığı aksesuar koleksiyonu ile maskülen çizgilere ışıltı katıyor. Erkeklerin vazgeçemediği aksesuarlar arasında yer alan erkek kolyeleri pırlanta ile buluşuyor...
Filtreler
Sırala

Zen İmzasıyla Buluşan Erkek Kolyeler

Erkek kolyeleri, şık ve zarif kombinlerin en estetik aksesuarlarıdır. Modern ve şık detaylarıyla dikkatleri üzerine çeken kolyeleri, özel günlerinizde ve iş hayatınızda eşsiz bir görünüm için kullanabilirsiniz. 

Zen Pırlanta erkek kolye koleksiyonu içinde yer alan tasarımlar, her tarza hitap eden detaylara ev sahipliği yapıyor. Çelik erkek kolye, sadeliği ve şıklığı yansıtma konusunda oldukça başarılı. Zen Pırlanta, nostaljik bir görünüm isteyen erkekler için özel olarak tasarladığı pırlantalı köstekli erkek saati, sizlere sunuyor. Köstek detayı ile klasik ve moderni bir araya getiren tasarım, kıyafetleri zarif bir şekilde tamamlıyor. Zen Pırlanta erkek kolye koleksiyonunda yer alan çelik erkek kolye, pırlantalı çelik kolye ve siyah pırlantalı gümüş erkek kolye tasarımları arasından arzu ettiklerinize uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz!

Tarzıyla ön plana çıkmak isteyenler için özel olarak tasarlanan erkek kolyeler, pırlantanın benzersizliğini üzerinde taşımanızı sağlayacak. Zarif ve şık bir görünüm için pırlanta erkek kolyelerin yanında pırlanta erkek küpeleri de tercih edebilirsiniz. Zen Pırlanta, sizlere sıra dışı tasarımları bir arada sunuyor!