2-22 TEMMUZ
BÜYÜK ZEN PIRLANTA
İNDİRİMİ

DIAMOND FRIDAY 2024

Önerilen
Filtreler
Sırala

Zen Pırlanta Black Friday İndirimleri İle En Uygun Pırlantalar

Black Friday, her yıl kasım ayının son haftası ve son cuması, alışveriş tutkunlarını bir araya getiren çok özel bir gündür. Zen Pırlanta, her biri özenle tasarlanmış incelikli tasarımlarını Black Friday’de avantajlı fırsatlarla sizlere sunuyor. Doğanın gizemini üzerinde taşıyan pırlanta yüzükler, bilekte zarafeti vurgulayan pırlanta bileklikler, renkli taşların büyüsüyle harmanlanan pırlantalı renkli taşlı kolyeler, tasarım yüzükler, yüzük modelleri ve daha fazlası; Zen Pırlanta’nın benzersiz koleksiyonunda sizlerle buluşmayı bekliyor. İncelikli bir işçiliğin estetik ve zarif yansıması olan pırlanta mücevherlere Black Friday’de de Zen Pırlanta ayrıcalığıyla sahip olun!

Doğanın sadeliğini yansıtan renkli taşlı mücevher tasarımları, Kara Cuma Koleksiyonunun bir diğer nadide üyesi. Zümrüt, yakut, safir gibi çok özel ve değerli taşlar kullanılarak tasarlanan mücevher modelleri; ışıltısını doğadan aldığı için zarif bir görünümü destekliyor. Merkezde renkli taşların yer aldığı bu tür tasarımlarda, çoğunlukla merkezin çevresinde minimalize edilmiş pırlanta bulunur. Bu pırlantalar, mücevhere renk ve ahenk katarak tasarımın çok özel bir görünüm elde etmesini sağlar.

Tektaş pırlanta kadar incelikli dokunuşlarla tasarlanan baget pırlanta yüzükler, zaman zaman evlilik tekliflerinde tercih edilebilen yüzük modelleridir. Pırlantanın sıra dışı ve çok özel bir kesimi olan baget, yüzük tasarımlarında ihtişamı ve zarafeti simgeler. Bu nedenle tarzına önem veren kadınlara muhteşem bir hediye sunmak istiyorsanız, pırlanta baget yüzük modelleri arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Black Friday 2024 İndirimleri Zen'de Başladı!

Pırlantanın eşsiz parıltısını zarif ve incelikli dokunuşlarla tamamlayan Zen Pırlanta, Black Friday 2024 indirimleriyle sizlerle! Pırlanta yüzükten kolyeye, bileklikten küpeye kadar pek çok tasarım; Black Friday fırsatları kapsamında yer alıyor. Her bütçeye uygun tasarım seçeneklerine sahip olan Zen Pırlanta’nın eşsiz pırlanta mücevher tasarımlarını inceleyebilirsiniz. 

Zen Pırlanta Diamond Friday kampanyası kapsamındaki tüm mücevherlere son 30 günün en düşük fiyatı üzerinden ekstra indirim yapılmıştır. Tüm mücevherler son 30 günün en düşük fiyatı garantisi altındadır. Kara Cuma indirimleri arasında yer alan ve zarif detayları ile büyüleyen tasarımlar arasından arzu ettiklerinize avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Black Friday kampanya seçenekleri kapsamında değerlendirilen mücevherler sayesinde kombinlerinizin zarif ve estetik yönlerine vurguda bulunabilirsiniz.

Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Black Friday Nedir?

Black Friday, her yılın Kasım ayının son cuma günü olup bu özel günde markalar, müşterileri için avantajlı seçenekler sunar. 1952 yılından beri Yılbaşı alışveriş sezonunun başlangıcı olarak kabul edilen Kara Cuma’da ilk zamanlar marketler kepenklerini erken saatlerde açıp geç saatlerde kapatmaya başlamış. İlerleyen zamanlarda fiyat indirimleri de eklenerek Kara Cuma, müşteriler için avantajlı bir gün haline getirilmiştir.

Zarif, şık ve estetik mücevher seçenekleriyle Zen Pırlanta, Black Friday pırlanta indirimleri ile tarzına önem veren kadınlara birbirinden özel pırlanta modellerini bir arada sunuyor. Pırlantanın aşk ile tasarlandığı, parıltısı ile görenleri büyüleyen Zen Pırlanta mücevherleri sevdiklerinize benzersiz bir hediye olarak sunabilirsiniz. Eşsiz tasarımları satın almak için çok özel indirimlerden faydalanabilir, Zen Pırlanta imzalı tasarımları sevdiklerinize sunabilirsiniz.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Black Friday Ne Zaman?

Çok uzun zamandan beri özel bir alışveriş günü olarak alışveriş dünyasında kendisine yer bulan Black Friday, kasım ayının son haftasının son cumasıdır. Black Friday ne zaman sorusu kapsamında, kasım ayının son cumasının indirimli alışverişlerin gerçekleştirildiği bir gün olarak kendisine yer bulduğunu belirtmek mümkündür. 

Yenilikçi kampanyaların gerçekleştirildiği Kara Cuma, eşsiz ve zarif pırlanta mücevherleri satın almak isteyenler için son derece idealdir. Zen Pırlanta, Kara Cuma indirimleri kapsamına; incelikli dokunuşlarla tasarlamış olduğu küpeleri, kolyeler ve yüzükleri, bileklikleri ve daha pek çok tasarımı dahil etti. Farklı stillere ve zevklere hitap etme konusunda oldukça başarılı tasarımlara Zen Pırlanta’nın sunduğu ayrıcalıklarla ulaşabilirsiniz.
Zen Pırlanta Zen Pırlanta

Black Friday Indirimlerinde Neler Var?

Zen Pırlanta Black Friday Koleksiyonu içinde her zevke ve tarza hitap eden tasarımlar mevcut. Mücevher tasarımlarında özgünlüğe son derece önem veren Zen Pırlanta’nın eşsiz tasarımlarında sıra dışı figürler, estetik dokunuşlar, ışıltılı pırlanta bulunur. Özellikle özgün tasarımları kombinlerinin merkezine yerleştirmek isteyen kadınlara sunulan bu tür tasarımlar, zengin bir model çeşitliliğine ev sahipliği yapar.

Black Friday pırlanta modelleri arasında tektaş ve baget yüzük tasarımları da önemli bir yer edinir. Sevgi ve duyulan sonsuz aşkı ifade etmenin estetik yöntemlerinden biri olan tektaş pırlanta yüzükler, evlilik tekliflerinin çok daha şiirsel bir anlam kazanmasını sağlar. Bu nedenledir ki tektaş pırlanta yüzük tasarımları, unutulmaz bir evlilik teklifinin başrolünde yer alır. 

Kalp figürü ile tasarlanmış yüzük ve kolyeler, Black Friday indirimleri koleksiyonunda yer alan çok özel mücevherlerdendir. Sonsuz aşk ve bağlılığı zarif bir şekilde sembolize eden kalp figürlü mücevherler, pırlantanın dokunuşu ile eşsiz bir ışıltı kazanmış durumda. Bu nedenle sonsuz aşk ve sevginizi hissetmek için kombinlerinizin merkezinde kalp figürlü mücevherleri kullanabilirsiniz.

Zen Pırlanta, Black Friday alışveriş kampanyaları ile güzelliği ve zarafeti sayesinde sizleri büyüleyecek pırlanta mücevherlere çok özel fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyor. Şahane Cuma avantajlarından faydalanmak için sizlerle buluşan tasarımları inceleyebilir, arzu ettiğiniz tasarımlara çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz! Black Friday Zen Pırlanta avantajlı fırsatları sizlerle!