2-22 TEMMUZ
BÜYÜK ZEN PIRLANTA
İNDİRİMİ

Elmas Küpeler

Mücevher dünyasının yıldız isimlerinden elmas, Zen Pırlanta’ nın muntazam işçiliği ve özgün tasarımlarıyla şimdi daha fazla dikkat çekici, daha fazla gösterişli!
En düşük fiyat
Filtreler
Sırala

Vintage Asaleti Modern Yüzüne Kavuştu!

Mücevher dünyasının yıldız isimlerinden elmas, Zen Pırlanta’nın muntazam işçiliği ve özgün tasarımlarıyla şimdi daha fazla dikkat çekici, daha fazla gösterişli! Vintage nostaljisini en iyi yansıtan takılardan olan elmas küpe, bu koleksiyonda modern tasarım ve çizgilere kavuşarak tüm zamanlara meydan okuyor. Stilinde geçmişten gelen esintilere yer vermek isteyenlerin beğenisini kazanıyor, modern tarza yakın olanlara göz kırpmayı da ihmal etmiyor.

Her kadının kendinden parçalar bulabileceği Zen elmas küpe koleksiyonunda, romantik, nostaljik ve otantik biçimler ön planda. Her bir tasarım, arkasında güçlü hikayeler saklıyor ve yaydığı enerji ile bu parıltıyı herkese hissettiriyor. Siz de romantik rüzgarlardan hoşlanıyorsanız, parıltıdan vazgeçemiyor ve siyahın asaletinden hoşlanıyorsanız elmas küpeler çok doğru bir tercih. Tekli olarak kullanarak çehrenizi aydınlatacağınız bu küpeleri, Zen’in diğer nazende tasarımları ile de kombinleyebilirsiniz.

Nazende elmas küpeler; tek başına bir dev, takım olarak bir bütün! Elmas gül küpe, elmas zümrüt küpe, elmas sarkıt küpe gibi modeller bulunan koleksiyon kullanıcılara ihtişam ve baş döndürücü güzellik vadediyor. Siz de indirimli Zen elmas küpe fiyatları ile bu benzersiz deneyimi hemen yaşayabilirsiniz. Vintage asaletini modern yüzlerle kavuşturmak için Zen Pırlanta sizleri bekliyor.