2-22 TEMMUZ
BÜYÜK ZEN PIRLANTA
İNDİRİMİ

Forevermark Pırlantalarının Özelliği Nedir?

Her birini farklı bir bağ ile anlamdırıp taşıdığımız pırlantalar hem sevdiklerimiz hem de kendimiz için düşünülebilecek en özel hediyelerden biridir. Bazen bir günü anlamlı kılmak, bazen bir insana ona olan sevgimizi hissettirmek, bazen de kendimize en az pırlantalar kadar benzersiz olduğumuzu hatırlatmak için ışıltılı dünyasına adım attığımız pırlantaları güvenle alıp mutlulukla taşıyabilmeniz için zevkle emek veriyor ve karşılığını almaktan gurur duyuyoruz. Doğayı bedenimizle olabilecek en şık biçimde buluşturan pırlantalar birbirinden özgün modelleri ve renkleriyle Zen Pırlanta olarak bu büyüleyici dünyada sizlerle birlikte olmaya devam ediyor, pırlantaları en ince detaylarıyla açıklayıp sizlere bu yönde fikirler sunmaya ve her anınızı unutulmaz kılmaya çalışıyoruz.

Forevermark Pırlantalarının Özelliği Nedir?

Zen Pırlanta'da yer alan 0,18 Karat Forevermark Tribute Tektaş Pırlanta Kolyeye göz atmak için resme tıklayabilirsiniz.

ForeverMark Pırlantaların Özelliği Nedir?

Elle seçilip en küçük ayrıntılarıyla tek tek incelenen ForeverMark pırlantalar, dünyanın en beyaz, en parlak, en temiz ve en mükemmel şekilde kesilmiş pırlantaları olmalarıyla ünlüdür. ForeverMark pırlantalar, dünyadaki pırlantanların sadece %1’ini oluşturur. Bu seçkin ve özgün pırlantaları diğer pırlantalardan farklı kılan bir özellik de gözle görülmeyen bir kimlik numarasıyla mühürlenmiş olmalarıdır. 

Forevermark sembolüyle birlikte pırlantanın tam kalbinde yer alan bu kimlik numarası Forevermark mührünü oluşturur. Bu mühür, De Beers Grubu’nun geliştirdiği benzeri olmayan, patentli özel bir teknolojiyle geliştirilmiştir. Mühür, yalnızca mağazalarımızdaki özel cihazla görülebilir.

Forevermark Pırlantalarının Özelliği Nedir?

Zen Pırlanta'da yer alan 0,36 Karat Işık Yolu Forevermark Tektaş Pırlanta Yüzüğe göz atmak için resme tıklayabilirsiniz.

De Beers ForeverMark Grubu Kimdir?

Dünyanın en büyük elmas üreticisi ve dağıtıcısı olan şirket De Beers, birçok yan kuruluşu ve markası aracılığıyla madencilik, ticaret ve perakende dahil olmak üzere elmas endüstrisinin çoğu alanında yer almaktadır.

Elmaslar ilk olarak Güney Afrika'da 1860'ların ortalarında, şu anda Kimberley şehri olan Nicolaas ve Diederick de Beer çiftliğinde keşfedilmiştir. Çiftlikteki iki elmas madeni, Kimberley ve De Beers, bir zamanlar dünyanın en üretken madenleri olmalarına rağmen artık faaliyette değillerdir.

De Beers Şirketler Grubu’nun pırlanta markası olan De Beers ForeverMark, 1888 yılında Cecil Rhodes tarafından kurulmuş olan Londra merkezli şirket bünyesinde varlığını dünyanın öncü pırlanta markası olarak sürdürmektedir. 

De Beers, madenlerden başlayan uzun yolculuklarında deneyimli uzmanlar ve zanaatkarlar tarafından birçok farklı kritere göre değerlendirilerek seçilen pırlantaları doğanın büyülü parçaları olarak bizlere sunmakla birlikte sorumlu tedarik standartlarına da uyarak kullanım güvencesi sağlar.

Zen ForeverMark Pırlantaları Nelerdir?

Türkiye’deki tek ForeverMark Yetkili Mücevhercisi Zen Pırlanta’dır. ForeverMark, Türkiye'de lisans ortağı olarak yalnızca Zen Pırlanta ile çalışır. Seçkin özelliklerine rağmen diğer taşlarla fiyat farkı sadece %10'dur. Tektaşbeştaş çeşitleri ve özel koleksiyonları bulunan bu özel pırlantaları Türkiye'de yalnızca Zen Pırlanta Online Mağaza ve Zen Pırlanta Mağazalarından satın alabilirsiniz.

Forevermark Pırlantalarının Özelliği Nedir?

Zen Pırlanta'da yer alan 0,28 Karat Forevermark The Center of My Universe Koleksiyonu Tektaş Pırlanta Kolyeye göz atmak için resme tıklayabilirsiniz.

Zen ForeverMark Pırlanta Kesimleri Nelerdir?

Kare şeklinde ve köşeleri sivri olan, yoğun ışıltısıyla büyüleyen prenses kesim, parmakları daha ince ve uzun gösteren zarif oval kesim, armut kesim tektaş olarak da bilinen, kolye ve küpelerde de sıklıkla görebileceğimiz damla kesim gibi birbirinden şık birçok modeli dilediğiniz gibi kullanarak kendinizi her gün eşşiz hissedebilirsiniz.

Yaptığınız birçok kombinle uyum sağlayacak prenses kesimoval kesimdamla kesim tektaş gibi farklı kesimlerle her zevke hitap eden Zen Forevermark Pırlantalar hem özel günlerde ve hem de günlük hayatta kullanılabilir bir şıklık ve zerafet sunuyor.

Günlük Hayatta Tercih Edeceğiniz Zen ForeverMark Pırlanta Modelleri

Zen Pırlanta, günlük hayatta  size eşlik edecek pırlantatektaştria gibi farklı modellerde küpe ve yüzükleri Forevermark ayrıcalığıyla sizlere getirmeye devam ediyor.

Her yaş grubuna uygun olabilecek, abiyeler, resmi ya da günlük kıyafetlerinizle uyum içinde kullanabileceğiniz pırlanta modelleri için web sitemiz veya mağazalarımızı ziyaret edip doğanın eşşiz parçalarını keşfedebilir ve bütçenize uygun birçok fırsattan yararlanabilirsiniz.

Forevermark Pırlantalarının Özelliği Nedir?

Zen Pırlanta'da yer alan 0,38 Karat Forevermark Tektaş Pırlanta Küpeye göz atmak için resme tıklayabilirsiniz.

Zen ForeverMark Pırlanta Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Pırlantalarda zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak taşların parlaklığında azalma ve kirlenme meydana gelebilse de, bakımı düzenli olarak gerçekleştirilirse bu değerli taşlar, uzun yıllar boyunca özel görünümlerini koruyabilir.

Benzersiz görünümlerini korumak ve uzun süre taşımak istediğiniz Zen ForeverMark Pırlantalar için pırlanta bakımının nasıl olması gerektiği yönünde izlemeniz gereken birkaç yöntem var.  

Bunlardan biri özel solüsyonla temizlemedir. Pırlanta temizliği için özel olarak hazırlanmış solüsyonlardan da yardım alabilir ve solüsyon sıvısının üzerinde yazan talimatları takip ederek mücevherlerinizi temizleyebilirsiniz.Pırlanta yüzük temizliği için evinizde uygulayacağınız birçok yöntem olsa da en doğru ve etkili temizlik için profesyonel destek almanızı öneriyoruz. ForeverMark pırlantalarınızı Zen Pırlanta’ya getirerek işin uzmanı olan yetkili üreticilere teslim edebilir ve gerekli temizlik işlemlerini yaptırabilirsiniz. Ayrıca mücevher üzerindeki oluşabilecek eğilme ve gevşeme gibi problemleri de kontrol ettirerek pırlantalarınızı gönül rahatlığıyla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Türkiye’deki tek ForeverMark yetkili mücevhercisi olan Zen Pırlanta, doğanın eşsiz güzellikleriyle hayatınızı süslemeye ve yanınızda olmaya devam ediyor. Siz de Zen Pırlanta web sitesinde ve Zen Pırlanta mağazalarında bütçenize en uygun ve şık ürünleri seçip kendinize ve sevdiklerinize unutulmayacak bir anı hediye edebilirsiniz.