Oscar Ödül Törenlerinin En Gözde Mücevherleri

Oscar Ödül Töreni, film endüstrisindeki sanatsal ve teknik başarılara verilen çok özel ödülleri ifade eder. Yılda bir kere verilen ödüller, muhteşem bir atmosfer içinde sahiplerini bulduğundan, törene katılanların giymiş oldukları kıyafetler ve kullandıkları mücevherler, yıl boyunca konuşulacak kadar dikkat çeker.

Pırlanta ile bezeli kolyeler; zümrüt, safir gibi değerli taşlarla taçlandırılan küpeler, ışıl ışıl gerdanlıklar ve daha fazlası; ödül töreninden akıllarda kalanlardır. Peki Oscar Ödül Törenlerinin en gözde mücevherleri nelerdir? Siz de eşsiz mücevherleri kıyafetlerinizin merkezine yerleştirerek, bir ünlü gibi ışıldayabilirsiniz!

 

oscar odul torenlerinin en gozde mucevherleri

Zen Pırlanta'da yer alan 13.49 karat pırlanta yüzüğe göz atmak için resme tıklayabilirsiniz.

Oscar Törenlerinde En Çok Tercih Edilen Mücevherler

Ünlü isimlerin gerek kıyafetleri ve mücevherleri gerekse başarılarıyla ışıldadıkları Oscar Ödül Töreni, her yıl birçok isme yer verir. Oscar Ödül Töreninde her ne kadar hangi ünlü ismin nasıl bir ödüle layık olacağı merak edilse de ünlülerin taktıkları mücevherler de ilgilerin odağı haline gelir. Rihanna’nın özel tasarımlı küpeleri, Sofia Carson’un zümrüt ile hareketlilik kazanan kolyeleri, Michelle Yeoh’un tarzını ortaya koyan elmas kolye ve küpeleri; kadınların ilgi gösterdiği parçalar arasında yer alır.

Tarzınızı her ortamda ön plana çıkarmak istiyorsanız, pırlanta ve değerli taşların dinamizm sağladığı tasarımlar arasından tercihte bulunabilirsiniz. Zümrüt kolyeler ile kendinizi enerjik hissedebilir, renkli taşlı küpelerle kıyafetlerinize renk katabilirsiniz. Öte yandan elmasın muhteşemliğini elmas kolye ve küpelerle üzerinizde taşıyabilirsiniz. Oscar Ödül Törenlerinin en gözde mücevherleri, sizlere ilham verir ve tarzınıza modern bir dokunuşta bulunmanızı sağlar.

 

pscar ödül törenlerinin en gözde mücevherleri

Zen Pırlanta'da yer alan 6.37 karat pırlantalı firuze küpeye göz atmak için resme tıklayabilirsiniz.

Renkli Taşlı Küpelerle Rihanna Gibi Parlayın

Rihanna, Oscar Ödül Töreninde giydiği şeritli elbise ve üzerinde kullanmış olduğu elmas ve zümrüt ile hareketlilik kazanmış küpeleriyle törene damgasını vurdu. Oldukça gösterişli, bir yandan da şık ve zarif bir görünüm elde eden küpeler; Rihanna’nın tarzını çok özel bir şekilde tamamladığından kadınların dikkatini çekmeyi başardı.

oscar ödül törenlerinin en gözde mücevherleri

Zen Pırlanta'da yer alan 6.04 karat pırlantalı ametist küpeye göz atmak için resme tıklayabilirsiniz.

Birbirinden özel taşlarla tasarlanan renkli taşlı küpeler, Rihanna gibi her ortamda ışıltınızı ön plana çıkarır. Doğanın gücünden esinlenilerek tasarlanan renkli taşlı küpeler, kıyafetlere bir bütünlük katar. Aynı zamanda farklı renklerin eşsiz bir tasarım aracılığıyla dışa vurulmasına da katkıda bulunur. Mavi topaz, ametist, firuze, sitrin,  başta olmak üzere renkli taşlarla tasarlanan küpeleri; özel  günlerde bir yıldız gibi parlamak için kullanabilirsiniz. Zen Pırlanta Renkli taşlı küpe koleksiyonundaki her bir mücevher; kombininizin modern bir şekilde tamamlanmasını da sağlar.

 

oscar odul torenlerinin en gozde mucevherleri

Zen Pırlanta'da yer alan 1.52 karat pırlantalı ametist küpeye göz atmak için resme tıklayabilirsiniz.

Sofia Carson: Zümrüt Kolyelerin Büyüsüne Kapılın

Oscar Ödül Törenlerinin en gözde mücevherleri arasında yer alan zümrüt kolyeler, enerjisiyle görenleri hayran bırakır. İki parçadan oluşan özel tasarım beyaz elbisesiyle kırmızı halıda dikkatleri üzerine çeken Sofia Carson, zümrüt kolyesiyle de kırmızı halının gözde isimlerinden olmayı başardı. Yedi zümrüt ile hareketlilik kazanan ve ışıltısını koruyan zümrüt kolye, beyaz altının büyüsünü de üzerinde taşır.

Sofia Carson gibi muhteşem bir kolye ile tarzınızı her ortamda ön plana çıkarmak için zümrüt kolyeleri kullanabilirsiniz. Aşkınızı ve bağlılığınızı estetik bir şekilde göstermenizi sağlayan zümrüt kolyeler, aynı zamanda kendinizi çok daha enerjik hissetmenizi sağlar. Minik pırlantalarla çerçevelenmiş olan zümrüt, kolye tasarımlarına canlılık katmakla birlikte kombinlerinizin dinamizm kazanmasını da mümkün kılar. Zen Pırlanta zümrüt kolye koleksiyonunda bulunan mücevherleri kullanarak tarzınıza tarz katın.

Elmas Kolye ve Küpeleriyle Michelle Yeoh Tarzı

Elmas kolye ve küpeler, şık bir kombin için vazgeçilmezler arasında yer alır. Bu nedenle kadınların ilgisini çeken elmas kolye ve küpelerin Oscar Ödül Törenine de damga vurduğu bilinen bir gerçek. Michelle Yeoh da Oscar Ödül Törenlerinin en gözde mücevherleri arasında yer alan elmas kolye ve küpeleriyle ön plana çıkıyor. Elmasın estetik dokunuşuyla tasarlanan küpe ve kolyeler, ünlü ismin giymiş olduğu kıyafetin ön plana çıkmasını ve ilgi görmesini sağlamıştır.

 

oscar ödül törenlerinin en gözde mücevherleri

Zen Pırlanta'da yer alan 0.37 karat nazende elmas küpeye göz atmak için resme tıklayabilirsiniz.

Özel günlerde kombinlerinize dinamizm katmak istiyorsanız, elmas kolye ve küpeleri kullanarak kıyafetlerinizi modern dokunuşlarla tamamlayabilirsiniz. Elmas ve pırlantanın muhteşem uyumuyla son halini alan tasarımların her biri, kombinlere şık, zarif ve incelikli bir hava katar. Dolayısıyla bu tür mücevherleri özel günlerde tercih etmek, istenilen görünüme ulaşılmasını sağlar. Zen Pırlanta elmas kolye ve küpeleri, ışıltınızı her ortamda ön plana çıkarmanız için eşsiz bir seçenek!

 

oscar odul törenlerinin en gozde mucevherleri

Zen Pırlanta'da yer alan 0.22 karat nazende elmas yüzüğe göz atmak için resme tıklayabilirsiniz.

Angela Bassett’in Tercihi Pırlanta Gerdanlık

Gerdanlık, özel günlerin olmazsa olmaz takılarından bir tanesi. Bu nedenle Oscar Ödül Töreninde de sıklıkla gerdanlığın ön plana çıktığını görmek mümkündür. Angela Bassett, törende pırlanta gerdanlık kullanarak göz alıcı kombinine estetik ve zarif bir dokunuşta bulunmuştur. 70 karattan fazla beyaz altın ile bezenen pırlanta gerdanlık, Angela Bassett’in muhteşem tarzıyla bütünleşmiştir.

Pırlantanın ihtişamını harmanlanan gerdanlıkları kullanarak siz de Angela Bassett gibi her ortamda ışıltınızla gözlerin üzerinizde olmasını sağlayabilirsiniz. Minimalize edilmiş pırlantaların renk kattığı gerdanlık modellerinin her biri, farklı zevklere hitap edebilecek tasarımlara sahiptir.

Oscar Ödül Törenlerinin en gözde mücevherleri listesinde yer alan tasarımların her biri, ünlü isimlerin muhteşem kombinlerine yenilik katmış durumda. Siz de Zen Pırlanta tasarımlarını inceleyebilir, tarzınızı ön plana çıkaracak kombinlere zahmetsizce ulaşabilirsiniz.